Štvrtok, 25. február, 2021Meniny má Frederik, Frederika

Ligová hádzaná na obrazovkách Trojky

SITA|Publikované 9. sep 2008 o 12:24

BRATISLAVA 9. septembra (SITA) - Priaznivci hádzanej na Slovensku sa môžu tešiť na prenosy z najvyšších ligových súťaží i reprezentácie. Podľa prezidenta Slovenského zväzu hádzanej (SZH) Pavla Derfényiho ...

BRATISLAVA 9. septembra (SITA) - Priaznivci hádzanej na Slovensku sa môžu tešiť na prenosy z najvyšších ligových súťaží i reprezentácie. Podľa prezidenta Slovenského zväzu hádzanej (SZH) Pavla Derfényiho nový športový kanál Slovenskej televízie - Trojka prejavil záujem odvysielať v blízkej budúcnosti zápasy spoločnej slovensko-českej súťaže žien (WHIL), slovenskej extraligy mužov a aj reprezentácie. Momentálne sa rokuje o prenosoch z extraligového duelu IS Košice - HK 47 Trnava (streda 24. 9. o 17.30 h) a potom aj stretnutia interligy Slávia Partizánske - HK Štart Trenčín (piatok 26. 9. o 17.30 h). STV však musí nájsť spoločnú reč s klubmi ohľadom termínov.

Na televíznu obrazovku by sa mal dostať aj úvodný súboj mužskej reprezentácie SR v 4. skupine kvalifikácie ME 2010, v ktorom 26. novembra 2008 nastúpia zverenci trénera Zoltána Heistera v Hlohovci proti Grécku.


Súvisiace články