Piatok, 24. septembra, 2021Meniny má Ľuboš, Ľubor

Liga majstrov mužov - základné skupiny - 2., 3. kolo

SITA|20. okt 2008 o 15:15

Súhrn výsledkov stretnutí 2. a 3. kola základných skupín nového ročníka Ligy majstrov v hádzanej mužov 2008/2009.

VIEDEŇ. Súhrn výsledkov stretnutí 2. a 3. kola základných skupín nového ročníka Ligy majstrov v hádzanej mužov 2008/2009:

A-skupina:

HC Granitas Kaunas (Lit.) - Chambery Savoie HB (Fr.) 32:42

Celje Pivovarna Laško (Slovin.) - Hammarby IF (Švéd.) 35:22

HC Granitas Kaunas (Lit.) - Celje Pivovarna Laško (Slovin.) 21:37

Chambery Savoie HB (Fr.) - Hammarby IF (Švéd.) 31:18

B-skupina:

A.S.E. Doukas Atény (Gréc.) - GOG Svendborg TGI (Dán.) 23:41

BM Ciudad Real (Šp.) - HC Bosna Sarajevo (Bosna a Herceg.) 40:24

A.S.E. Doukas Atény (Gréc.) - BM Ciudad Real (Šp.) 21:42

GOG Svendborg TGI (Dán.) - HC Bosna Sarajevo (Bosna a Herceg.) 30:26

C-skupina:

Drammen HK (Nór.) - THW Kiel (Nem.) 29:39

FC Barcelona (Šp.) - HC Metalurg Skopje (Maced.) 30:19

FC Barcelona (Šp.) - THW Kiel (Nem.) 27:31

HC Metalurg Skopje (Maced.) - Drammen HK (Nór.) 37:30

D-skupina:

FCK Handbold A/S (Dán.) - HSV Hamburg (Nem.) 31:34

Tatran Prešov - CZ Belehrad (Srb.) 27:23

CZ Belehrad (Srb.) - HSV Hamburg (Nem.) 22:38

Tatran Prešov - FCK Handbold A/S (Dán.) 32:33

Tabuľka:

1. Hamburg 3 3 0 0 104:73 6

2. Kodaň 3 2 0 1 98:91 4

----------------------------------------

3. Prešov 3 1 0 2 79:88 2

----------------------------------------

4. Belehrad 3 0 0 3 70:99 0

E-skupina:

Steaua Bukurešť (Rum.) - RK Cimos Koper (Slovin.) 28:26

Čehovski Medvedi Moskva (Rus.) - Portland San Antonio (Šp.) 34:26

Steaua Bukurešť (Rum.) - Čehovski Medvedi Moskva (Rus.) 34:32

RK Cimos Koper (Slovin.) - Portland San Antonio (Šp.) 31:29

F-skupina:

SG Flensburg-Handewitt (Nem.) - Haukar Hafnarfjördur (Isl.) 35:29

ZTR Záporožie (Ukr.) - MKB Veszprém KC (Maď.) 25:32

SG Flensburg-Handewitt (Nem.) - ZTR Záporožie (Ukr.) 38:20

Haukar Hafnarfjördur (Isl.) - MKB Veszprém KC (Maď.) 27:26

G-skupina:

A1 Bregenz HB (Rak.) - Reale Ademar (Šp.) 30:34

Trénerom domácich je Martin Lipták, Martin Straňovský strelil za hostí 11 gólov.

Montpellier HB (Fr.) - ZMC Amicitia Zürich (Švajč.) 36:29

V drese hostí skóroval Tomáš Straňovský štyrikrát, Michal Švajlen bol úspešný dvakrát a Radoslav Antl neskóroval.

A1 Bregenz HB (Rak.) - Montpellier HB (Fr.) 32:34

Trénerom hostí je Martin Lipták.

Reale Ademar (Šp.) - ZMC Amicitia Zürich (Švajč.) 39:33

Martin Straňovský strelil za domácich 13 gólov, v drese hostí zaznamenal Radoslav Antl 4 góly, Tomáš Straňovský a Michal Švajlen vyšli strelecky naprázdno.

H-skupina:

HC Croatia Osiguranje Záhreb (Chorv.) - Wisla Plock SA (Poľ.) 34:17

Pick Szeged (Maď.) - Rhein-Neckar Löwen (Nem.) 24:28

Pick Szeged (Maď.) - HC Croatia Osiguranje Záhreb (Chorv.) 30:36

Rhein-Neckar Löwen (Nem.) - Wisla Plock SA (Poľ.) 38:25

Súvisiace články