United odvracali prekvapenie. Víťazstvo zariadil Ronaldo

Manchester United.
Manchester United. (Autor: SITA/AP)
Sportnet, TASR|20. okt 2021 o 22:54 (aktualizované 20. okt 2021 o 23:36)

Pozrite si stredajšie výsledky Ligy majstrov.

BRATISLAVA. Futbalisti Bayernu Mníchov zvíťazili v stredajšom zápase E-skupiny Ligy majstrov na ihrisku Benficy Lisabon vysoko 4:0.

Všetky góly strelili hostia v záverečnej dvadsaťminútovke, predtým im dva zásahy neuznal systém VAR. Bayern je s plným počtom 9 bodov a skóre 12:0 na najlepšej ceste za postupom do osemfinále.

Na druhom mieste tabuľky figuruje Benfica, ktorá v troch kolách nazbierala štyri body.

V H-skupine Chelsea nedala šancu Malmö FF, švédskeho outsidera deklasovala 4:0. Radosť Londýnčanov z výhry však skalili zranenia ich kľúčových hráčov z ofenzívy Romelua Lukakua a Tima Wernera, ktorí už v priebehu prvého polčasu museli odstúpiť z hry.

Romelu Lukaku.
Romelu Lukaku. (Autor: SITA/AP)

Juventus Turín zvíťazil v Petrohrade nad Zenitom 1:0 a drží si stopercentnú bilanciu, vďaka ktorej je na čele H-čka.

Manchester United predviedol parádny obrat proti Atalante Bergamo, keď po prestávke zmazal dvojgólové manko a triumfoval 3:2. Víťazný gól United strelil v 81. minúte Cristiano Ronaldo.

Cristiano Ronaldo a Harry Maguire.
Cristiano Ronaldo a Harry Maguire. (Autor: TASR/AP)

V druhom súboji F-skupiny uspel CF Villarreal na ihrisku Young Boys Bern 4:1. Skupinu vedie Manchester United so šiestimi bodmi pred Atalantou a Villarrealom, obaja získali štyri body.

Vo výborných výkonoch pokračuje Red Bull Salzburg. Po víťazstve 3:1 nad VfL Wolfsburg má rakúsky šampión na konte sedem bodov a upevnil si prvé miesto v G-skupine.

Dvoma gólmi sa o to pričinil švajčiarsky útočník Noah Okafor. FC Sevilla uhral tretí nerozhodný výsledok za sebou, z Lille si španielsky tím odviezol bod po remíze 0:0.

Liga majstrov - skupinová fáza - 20. október:

E-skupina:

Barcelona - Dynamo Kyjev 1:0 (1:0)

Gól: 36. Pique

Rozhodoval: Turpin (Fr.)

Benfica Lisabon - Bayern Mníchov 0:4 (0:0)

Rozhodoval: Schärer (Švaj.)

Domov»Futbal»Liga majstrov»United odvracali prekvapenie. Víťazstvo zariadil Ronaldo