Lionel Messi v zápase proti Granade. (Autor: TASR/AP)

Nestačil ani gól Lionela Messiho.

La Liga - 33. kolo

FC Barcelona - FC Granada 1:2 (1:0)

Góly: 23. Messi - 63. Machis, 79. Molina

BRATISLAVA. Futbalisti FC Barcelona prekvapujúco prehrali v domácom zápase 33. kola najvyššej španielskej súťaže s Granadou 1:2.

Po prvom polčase viedli zásluhou Lionela Messiho, ktorý umiestnenou strelou po kombinácii s Antoineom Griezmannom trafil presne k ľavej žrdi.

Po hodine hry vyrovnal hosťujúci Darwin Machis a v 79. minúte rozhodol o triumfe Granady striedajúci Jorge Molina. Ten sa presadil hlavou po tom, čo center z ľavého krídla minul skúsený Gerard Piqué.

Zaujímavosťou je, že hostia mali v zápase iba 19-percentné držanie lopty a oba strelecké pokusy na bránku pretavili v gól.

Okrem toho bol v 66. minúte vylúčený za nešportové správanie holandský tréner katalánskeho veľkoklubu Ronald Koeman.

Barcelona nevyužila šancu dostať sa na prvé miesto tabuľky La Ligy. Po 33 kolách figuruje na treťom mieste s mankom dvoch bodov na vedúce Atlético Madrid.

Domov»Futbal»Španielsko»La Liga»Šok na Camp Nou. Barcelona prišla o náskok a nezískala ani bod