Real vyhrával s Villarealom už o dva góly, napokon opäť prišiel o body

Cristiano Ronaldo (vľavo) strelil gól. Víťazstvo však neznamenal.
Cristiano Ronaldo (vľavo) strelil gól. Víťazstvo však neznamenal. (Autor: TASR/AP)
TASR|19. máj 2018 o 15:10

Pozrite si sumár výsledkov sobotných zápasov španielskej La Ligy 2017/2018.

MADRID. Futbalisti Celty Vigo zvíťazili v úvodnom sobotňajšom dueli záverečného 38. kola španielskej La Ligy doma nad UD Levante 4:2.

V domácom drese odohral celý zápas slovenský reprezentačný stredopoliar Stanislav Lobotka.

Druhý ligový štart si zapísal slovenský obranca Celty Róbert Mazáň, ktorý prišiel na ihrisko v 67. minúte.

O triumfe Celty rozhodli útočníci Maximiliano Gomez Gonzalez z Uruguaja a Španiel Iago Aspas, ktorí dali po dva góly.

Hostia síce viedli, ale potom Celta zareagovala štyrmi presnými zásahmi. V tabuľke jej patrí priebežné 11. miesto.

Real Madrid v generálke na finále Ligy majstrov (26. mája v Kyjeve proti FC Liverpool) remizoval 2:2 na pôde Villarrealu.

V drese hostí nastúpil už aj uzdravený Cristiano Ronaldo, ktorý strelil druhý gól svojho tímu. Hral do 62. minúty, keď ho na ihrisku nahradil Karim Benzema. Po jeho odchode Real dvakrát inkasoval.

Sevilla doma zdolala Alaves 1:0 a potvrdila účasť v predkole Európskej ligy UEFA 2018/2019.

70. Martinez, 85. Castillejo - 11. Bale, 32. Ronaldo

Domov»Futbal»Španielsko»La Liga»Real vyhrával s Villarealom už o dva góly, napokon opäť prišiel o body