Nedeľa, 11. apríla, 2021Meniny má Július

Kozlov bez zastavenia činnosti, ale s vírusom

SITA|24. sep 2008 o 09:42

Hádzanári Tatrana Prešov zaplatili za víťazstvo v nedeľňajšom šlágri 4. kola extraligy proti Považskej Bystrici (43:31) zraneniami dvojice hráčov. Alexander Radčenko a Radovan ...

PREŠOV 24. septembra (SITA) - Hádzanári Tatrana Prešov zaplatili za víťazstvo v nedeľňajšom šlágri 4. kola extraligy proti Považskej Bystrici (43:31) zraneniami dvojice hráčov. Alexander Radčenko a Radovan Pekár spomenutý duel ani nedohrali. Po lekárskych vyšetrenia má tvorca hry Radčenko naordinovaný desaťdňový pokoj. "Väzy v kolene sú vraj natrhnuté," zvestovala nepríjemnú správu pre Korzár 35-ročná spojka, ktorá by sa mohla stihnúť zotaviť do budúcotýždňového úvodného súboja Prešova v základnej D-skupine Ligy majstrov v Hamburgu (2. 10.).

Problémy s kolenom má aj Radovan Pekár, ktorého zrejme nečaká žiadna zápasová pauza. "Zranenie je bolestivé. Rado trénuje len ľahko, nemôže zrýchľovať a robiť prudké zmeny smeru," poznamenal pre Korzár tréner Tatrana Rastislav Trtík k aktuálnemu stavu ďalšej opory svojho mužstva.

Zápas s Považskou Bystricou vyvrcholil potýčkou, ktorej hlavnými aktérmi boli Radoslav Kozlov a Václav Straka.

Obaja majú podmienečne zastavenú činnosť na šesť týždňov a navyše musia zaplatiť pokutu 4000 Sk. Prešovský krídelník Kozlov však napriek tomu nebude v stredu k dispozícii v televíznom stretnutí 5. kola v Nových Zámkoch (o 17.30 h priamy prenos na Trojke), keďže mal zvýšenú teplotu a kouč mu dal voľno na doliečenie.

Súvisiace články