Kovář mal štyri body, sedemzápasová víťazná šnúra Dinama

Ilustračná snímka.
Ilustračná snímka. (Autor: TASR)
TASR|11. feb 2015 o 19:55

Petrohrad prehrával s Rigou 0:1, no v záverečnej časti otočil na konečných 3:1.

MOSKVA. Hokejisti Metallurgu Novokuzneck zvíťazili v úvodnom stredajšom zápase KHL nad Barysom Astana 3:2 po nájazdoch. Omsk dosiahol druhý triumf v sérii, keď zdolal domáci Sibir Novosibirsk 2:1 po nájazdoch.

Metallurg Magnitogorsk otočil duel s Neftechimikom Nižnekamsk dvomi gólmi Brenta a Kovářa v 60. minúte, vďaka ktorým napokon triumfoval 4:3.

Dinamo Moskva zaknihovalo 7. víťazný duel v rade, tentoraz si poradilo s Viťazom Podoľsk 6:3. SKA Petrohrad prehrával po prvej tretine s Dinamom Riga 0:1, no v záverečnej časti tromi gólmo otočil na konečných 3:1.

Sumáre - KHL:

Novokuzneck - Barys Astana 3:2 sn (1:1, 0:0, 1:1 - 0:0, 1:0)

Góly: 19. Komaristyj (M. Plotnikov), 51. Dorofejev (Romanov, Stoa), rozhodujúci sam. nájazd Fairchild - 2. Kvaša, 48. Starčenko (N. Antropov)

Ján Laco (Barys) nechytal

Sibir Novosibirsk - Avangard Omsk 1:2 sn (0:0, 0:1, 1:0 - 0:0, 0:1)

Góly: 56. Kopejkin (Ullström, Koskiranta) - 35. Širokov (Paršin, S. Kalinin), rozhodujúci sam. nájazd S. Širokov

Jugra Chanty-Mansijsk - Traktor Čeľabinsk 1:2 pp (0:0, 1:1, 0:0 - 0:1)

Góly: 39. Gusev (Alexander Koroľjuk) - 36. Osnovin (Čistov, Piganovič), 65. Čistov (Bulis, Quint)

Metallurg Magnitogorsk - Neftechimik Nižnekamsk 4:3 (1:1, 1:1, 2:1)

Góly: 8. Antipin (Zaripov, Jan Kovář), 37. Moziakin (Jan Kovář), 60. Brent (Jan Kovář), 60. Jan Kovář (Antipin, Moziakin) - 2. M. Anderson (Sexton), 33. Polygalov (Eronen, Milovzorov), 42. Rybin (A. Nikulin, Bryncev)

Severstaľ Čerepovec - Medveščak Záhreb 4:3 sn (1:1, 2:1, 0:1 - 0:0, 1:0)

Góly: 20. Truňov (Pyett, Lukin), 28. Nikoncev (Monachov, Arzamascev), 34. Kazakovcev (Berdnikov, Chochlov), rozhodujúci sam. nájazd Kagarlickij - 14. J. Wright (Hutchinson, B. Thomas), 30. B. Thomas (Morrisonn, Björkstrand), 48. Murray (Morrisonn, Hutchinson)

Lokomotiv Jaroslavľ - Amur Chabarovsk 2:1 pp (0:0, 1:0, 0:1 - 1:0)

Góly: 34. Loktionov (Apalkov, Kontiola), 62. Holos (S. Plotnikov) - 47. Orlov (Safronov, Litovčenko)

Torpedo Nižnij Novgorod - HK Soči 2:1 sn (0:0, 0:1, 1:0 - 0:0, 1:0)

Góly: 50. Krasnoslobodcev, rozhodujúci sam. nájazd Krasnoslobodcev - 21. A. Kosticyn (I. Krikunov)

Viťaz Podoľsk - Dinamo Moskva 3:6 (1:2, 1:3, 1:1)

Góly: 4. Koroľov, 36. Kousal, 57. Afinogenov - 7. Žerdev, 9. Budkin, 30. Glazačev, 33. Robinson, 37. Glazačev, 58. Mosaľov

SKA Petrohrad - Dinamo Riga 3:1 (0:1, 0:0, 3:0)

Góly: 45. Martensson, 50. Červenka, 58. Ericsson - 8. Darzinš