BRATISLAVA. Po pretekoch Svetového pohára v lyžovaní v Jasnej je na Slovensku ďalšia obrovská športová udalosť - ME v biatlone v Národnom biatlonovom centre v Osrblí.
Na štarte sa objavia aj "veľké" mená, ktoré poznáme z pretekov Svetového pohára. Medzi nimi bude súťažiť aj Anastasia Kuzminová či Matej Kazár.
Lyžiarky majú po pretekoch v Jasnej na programe dva zjazdy a super-G v talianskom lyžiarskom stredisku Cortina d'Ampezzo.
Muži absolvujú v rámci Svetového pohára obrovský slalom a slalom v rakúskom Schladming. Koncom týždňa sa predstavia aj na dvoch zjazdoch v Garmisch-Partenkirchene.
Futbal prinesie vyvrcholenie talianskeho Superpohára v arabskom Rijáde. Lobotkov Neapol vyzve víťaza Coppa Italia Inter Miláno.
Koncom týždňa sa končí prvý grandslam v tomto roku Australian Open 2024. Takisto sa dozvieme nového majstra Európy v hádzanej.
Pozrite si prehľad toho najdôležitejšieho a najzaujímavejšieho, čo ponúkne najbližších sedem dní.
Pondelok (22. január)
Utorok (23. január)
Streda (24. január)
Štvrtok (25. január)
Piatok (26. január)
Sobota (27. január)
Nedeľa (28. január)
Newsletter: Športové udalosti týždňa (TV tipy)
Športový prehľad toho najdôležitejšieho a najzaujímavejšieho, čo ponúkne najbližší týždeň.
















