Utorok, 19. októbra, 2021Meniny má Kristián

Kanaďania oslavovali triumf: Vodka, nočný život a dievčatá

Medzi oslavujúcimi bol aj Brendan Gallagher. (Autor: SITA/AP)
TASR|8. máj 2016 o 14:55

Kanadskí hokejisti si užili prvé víťazstvo na MS v Rusku netradične bujaro.

PETROHRAD. Kanadskí hokejisti si užili prvé víťazstvo na MS v Rusku netradične bujaro. Podľa portálu lifenews78.ru oslávili triumf 5:1 nad USA v jednej z najluxusnejších petrohradských reštaurácií, odkiaľ sa mali presunúť do nočného baru za dievčatami a spraviť im "nočnú prehliadku" v tímovom autobuse.

Úradujúcich majstrov sveta usvedčili kamerové záznamy zverejnené na ruskom webe. Víťaznú tour údajne začali v noci na sobotu v jednej z najdrahších reštaurácií, presunuli sa do nočného klubu, v ktorom mali piť vodku a flirtovať s miestnymi dievčatami.

Portál Lifenews dokonca tvrdí, že niektorí hráči pili tradičný ruský alkohol priamo z fľaše.

"Pri flirte s ruskými dievčatami im jazyková bariéra vôbec neprekážala. V tomto smere to išlo najlepšie Benovi Huttonovi a Taylorovi Hallovi, ktorý tancoval, akoby nemal v nohách ťažký zápas s USA," uviedol zdroj.

Hráči sa o deň neskôr snažili celý incident zľahčiť. Autor víťazného gólu proti USA Brendan Gallagher priznal, že po zápase boli v reštaurácii.

"Mali sme však iba spoločnú tímovú večeru, kde sme oslávili moje narodeniny," vyjadril sa v mixzóne. Zábery z videa ukázali, že o šiestej ráno prišiel po hokejistov tímový autobus a vysadil ich pred hotelom. Kanaďania mali doň údajne zobrať aj svoje nočné partnerky.

"Nie, mali sme iba problém dostať sa cez most. Dokázali sme však potom nájsť cestu späť," dodal Gallagher.

Súvisiace články