Zo striedačky schádzal s krvou na rukách. Trénera Košíc museli zašívať

Tréner Košíc Kalle Kaskinen v zápase proti Novým Zámkom po zásahu pukom do hlavy. (Autor: TASR – Roman Hanc)
Sportnet|23. feb 2022 o 21:40

Nebolelo to, mám asi tvrdú lebku, žartoval Kaskinen.

KOŠICE. Tréner HC Košice Kalle Kaskinen mal v stredajšom dohrávanom zápase 19. kola Tipos extraligy proti Novým Zámkom (Košičania prehrali 2:5, pozn. red.) nepríjemný úraz.

Krátko pred koncom prvej tretiny ho na striedačke trafil odrazený puk do hlavy. S krvavým zranením odišiel do šatne, kde si ho zobrali do opatery kluboví lekári.

Na druhú tretinu sa vrátil aj s viditeľnou stopou po ošetrení v strede čela.

"Z výsledku som sklamaný, ale moje zranenie nie je také vážne. Je to len potvrdenie toho, že počas zápasu musíte mať hlavu hore celých 60 minút.

Ukázalo sa, že ja som v prvej tretine nebol stopercentne koncentrovaný," povedal po zápase s úsmevom Kaskinen.

Kalle Kaskinen na striedačke mal po ošetrení zásahu pukom sedem stehov.
Kalle Kaskinen na striedačke mal po ošetrení zásahu pukom sedem stehov. (Autor: TASR – Roman Hanc)

Fínsky tréner potvrdil, že na zašitie rany bolo potrebných až sedem stehov.

"Úder od puku trochu bolel, samotné zašívanie už o čosi menej. Mám asi hrubú lebku.

Máme výborných lekárov, ktorí sa o mňa postarali. Cítil som sa ako na pohotovosti. Chodili so mnou hore-dole. Bolo o mňa výborne postarané," priblížil tréner Košíc.

Oceliari sa s Novými Zámkami stretnú opäť v piatok. Odčiniť prehru sa pokúsia na ľade súpera.

Domov»Hokej»Slovensko»TIPOS extraliga»Zo striedačky schádzal s krvou na rukách. Trénera Košíc museli zašívať