Sobota, 24. júla, 2021Meniny má Vladimír

Jágrov agent s Mytišči nerokoval

SITA|6. jún 2011 o 09:37

Agent českej hokejovej hviezdy Jaromíra Jágra Jaroslav Zídek v nedeľu poprel, že by sa o služby 39-ročného krídelníka zaujímal aj klub Atlant Mytišči.

PRAHA. Agent českej hokejovej hviezdy Jaromíra Jágra Jaroslav Zídek v nedeľu poprel, že by sa o služby 39-ročného krídelníka zaujímal aj klub Atlant Mytišči, keďže ho nik z tohto klubu nekontaktoval. Niektoré ruské média priniesli správy, že zástupcovia Atlantu sú v Prahe a rokujú so Zídkom.

"Naozaj netuším, kde sa takéto informácie vzali. So mnou nikto z Mytišči nehovoril," skonštatoval Zídek. Podľa jeho slov rokoval o Jágrovi len so šéfmi Avangardu Omsk, kde Jágr strávil uplynulé tri sezóny, a SKA Petrohrad.

"Pokiaľ sa bavíme o Rusku, potom sú v hre len tieto dva kluby. Teraz si ale netrúfam odhadnúť, kto má väčšie šance. Ani jeden z nich netlačí na pílu, čo nám vyhovuje," dodal Zídek.

S najväčšou pravdepodobnosťou tak bude Jágr aj v nasledujúcej sezóne obliekať dres tímu Avangard Omsk, vo farbách ktorého strávil posledné tri súťažné ročníky.

Súvisiace články