Streda, 27. január, 2021Meniny má Bohuš

Interliga hádzanárok pokračovala 11. kolom

SITA|Publikované 20. dec 2008 o 19:47

Súhrn výsledkov sobotňajších stretnutí 11. kola spoločnej česko-slovenskej ženskej hádzanárskej interligy.

BRATISLAVA.

Písek - Olomouc 28:25 (15:15)

Najviac gólov: Vrabcová 10/4, Borovská 6/1, M. Veselá 4 - Kelarová 6, Dostálová 5, Hejtmánková 4/3.

Pok. hody: 5/5 - 4/4, vylúčené: 1 - 7, ČK: Spíchalová (Olomouc) za tri vylúčenia, rozhodovali: Pešek a Pavlát (obaja ČR), 210 divákov.

Stretnutie malo vyrovnaný priebeh a ani jedno družstvo dlho neodskočilo na výraznejší rozdiel. Tento stav trval až do 16. min druhého polčasu, kedy za stavu 23:23 hosťujúci Olomouc nedokázal dať takmer 10 minút gól a Písek si vybudoval náskok 27:23. V hektickom závere si domáce hádzanárky bojovnosťou zabezpečili konečné víťazstvo v pomere 28:25.

Veselí nad Moravou - Iuventa Michalovce 25:22 (17:10)

Najviac gólov: Handlová 5/5, Fleková a Vinjatinská po 4 - Hricíková 5/2, Dittelová 5, Jenčíková 3.

Pok. hody: 5/5 - 5/4, vylúčené: 6 - 6, ČK: Lukačin (tréner Michaloviec) za protesty na rozhodcov, rozhodovali: Kohout a Novák (obaja ČR), 400 divákov.

V bojovnom stretnutí na vysokej úrovni napokon zaslúžene zvíťazili domáce hráčky, ktoré si neustále udržiavali približne 5-gólový náskok.