Hráči Bratislava Capitals nezvládli záverečnú tretinu, opäť tesne prehrali

TASR|20. mar 2021 o 07:25

Slovenský tím dostal dva góly za 16 sekúnd.

IHL - štvrťfinále play off - 4. zápas

Bratislava Capitals - Bolzano 3:4 (0:1, 2:0, 1:3)

Góly: 22. Miklík (Bubela, Guimond), 33. Bezák (Faith, Guimond), 54. Higgs (Kostitsyn) - 19. Miceli (Bernard), 46. Bernard (Plastino), 47. Findlay (Frank), 50. Frigo (Miceli)

Rozhodovali: Fichtner, Siegel - Gatol, Riecken, vylúčení: 4:5 na 2 min, presilovky: 1:0, oslabenia: 0:0

/stav série: 1:3/

BRATISLAVA. Hokejisti iClinic Bratislava Capitals prehrali vo štvrtom zápase štvrťfinále play off IHL s HC Bolzano 3:4. Víťaz základnej časti vedie v sérii 3:1.

Bratislavčania v druhej tretine otočili nepriaznivý vývoj a po góloch Michela Miklíka a Adama Bezáka viedli 2:1.

Záverečnú časť však nezvládli. Inkasovali dva góly v priebehu 16 sekúnd, v 50. minúte štvrtý a už sa im podarilo iba skorigovať prehru.

IHL - ostatné výsledky

Dornbirn Bulldogs - Red Bull Salzburg 4:6 (0:2, 2:1, 2:3)

/stav série: 2:2/

Fehérvár AV19 - Viedeň Capitals 0:6 (0:3, 0:0, 0:3)

/konečný stav série: 0:4/

VSV Villach - KAC Klagenfurt 2:3 (0:1, 1:2, 1:0)

Domov»Hokej»Ďalšie súťaže»Hráči Bratislava Capitals nezvládli záverečnú tretinu, opäť tesne prehrali