Portugalsko v najväčšom pondelňajšom šlágri prehralo s Holandskom

Portugalčan Cristiano Ronaldo.
Portugalčan Cristiano Ronaldo. (Autor: TASR/AP)
Sportnet|26. mar 2018 o 22:45

Futbalisti Nórska sa trápili v Albánsku, Fíni nemali problém s Maltou.

BRATISLAVA. Futbalisti Holandska triumfovali v pondelňajšom prípravnom medzištátnom dueli na neutrálnej pôde v Ženeve nad úradujúcim majstrom Európy Portugalskom hladko 3:0.

Holanďania rozhodli už v prvom polčase po góloch Memphisa Depaya, Ryana Babela a Virgila Van Dijka. V druhom polčase videl červenú kartu po dvoch napomínaniach Portugalčan Joao Cancelo.

Slovenskí futbalisti hostia práve Holanďanov v posledný májový deň v prípravnom stretnutí v Trnave. Ani jeden z týchto tímov nepostúpil na záverečný turnaj majstrovstiev sveta 2018 do Ruska.

Bulharsko vyhrali doma nad Kazachstanom 2:1. Rozhodujúci gól dal vo štvrtej minúte nadstavenia Nikolaj Bodurov.

ČK: 61. Cancelo (Portug.)

Domov»Futbal»Reprezentácie»Portugalsko v najväčšom pondelňajšom šlágri prehralo s Holandskom