Dresy žilinských Vlkov v domácich zápasoch.
Dresy žilinských Vlkov v domácich zápasoch. (Autor: FB - Vlci Žilina)
Jana Sedláková, TASR|6. dec 2020 o 21:21

V SHL sa hrali zápasy deviateho kola.

BRATISLAVA. V druhej najvyššej Slovenskej hokejovej lige sa v nedeľu odohrali zápasy deviateho kola.

Vlci Žilina vysoko zdolali HK iClinic Skalica 7:1 a v tejto sezóne tak po deviatich zápasoch naďalej figurujú bez prehry na prvej priečke v lige.

Cenný skalp si pripísali HK 19 Humenné, ktoré figurujú na poslednej desiatej pozícii, poradili si s druhým Martinom 3:1. Je to pre tento tím iba druhá výhra v sezóne. No majú k dobru dva zápasy.

HK Spišská Nová Ves - HK Gladiators Trnava 3:5 (2:1, 1:1, 0:3)

Góly: 11. Hvila (Tyczynskí), 15. Černý (Fabián., Jakúbek), 37. Černý (Hančák) - 4. Jaša (Klema), 24. Kamenicky (Antonov), 42. Schmidt (Antonov), 54. Kohút (Gánz), 59. Kohút Kukumberg). Rozhodovali: Korba, Kalina - Ščurka, Kovalčík, vylúčení: 5:4, presilovky: 2:2, oslabenia: 0:0

HK 19 Humenné - HK VITAR Martin 3:1 (0:1, 2:0, 1:0)

Góly: 26. Markuš (Fedorko, Hopkovič), 28. Solomončak (Bdžoch, Novický), 59. Ferenc (Horvát, Borov) - 3. A. Themár (Špirko). Rozhodovali: Smerek, Tornay - Tomáš, Varga, vylúčení: 5:8, presilovky: 1:1, oslabenia: 0:0

HK'95 Považská Bystrica - HC Topoľčany 2:1 pp (1:0, 0:0, 0:1 - 1:0)

Góly: 19. Jakubec (L. Ďurkech, J. Ďurkech), 64. Dolinajec (tr.s.) - 49. Kalináč (Nemček, Kluka). Rozhodovali: Vido, Bachúrik - Hajnik, Ševčík, vylúčení: 6:6, navyše: Laššo (Topoľčany) 10 minút za bitku, presilovky: 1:0, oslabenia: 0:0

HK Autorácz Levice - MHK Dubnica nad Váhom 4:2 (2:1, 1:0, 1:1)

Góly: 7. Štefanka (Tábi, Kohút), 13. Róbert Huna, 25. Klenko (Kompas), 54. Róbert Huna - 11. Ďuriš (Kristín), 59. Luhový (Kristín, Jarábek). Rozhodovali: Valko, Moller - Stankovič, Danko, vylúčení: 5:4, navyše: Klenko (Levice) 10 minút za nešportové správanie sa, presilovky a oslabenia: 0:0

Vlci Žilina - HK iClinic Skalica 7:1 (3:0, 0:1, 4:0)

Góly: 4. Mikula (tr.s.), 16. Jaborník (Malina), 18. Safaralejev (Cíger, Markovič), 49. Mikula (Pacalaj, Petráš), 54. Linet (Koyš, Cíger), 58. Koyš (Jaborník, Markovič), 60. Rehák (Pjaták) - 28. Lušňák (Klučiar, Včelka). Rozhodovali: Rojík, Čahoj - Staššák, Šebeň, vylúčení: 3:4, navyše: Kotzman (Skalica) 10 minút za napadnutie hlavy a krku, presilovky: 1:0, oslabenia: 0:0

Domov»Hokej»Slovensko»Slovenská hokejová liga»Žilina zostáva naďalej nezdolaná, Humenné má cenný skalp