Regenda naďalej páli ostrými. Zbiera viac ako bod na zápas

Pavol Regenda.
Pavol Regenda. (Autor: Twitter / San Diego Gulls)
Oh my Hockey|28. okt 2023 o 07:10

Miloš Kelemen napriek aktivite nebodoval.

NEW YORK. Slovenský hokejový útočník Pavol Regenda navýšil už tak výborný bodový priemer na začiatku sezóny 2023/24. Bodoval pri obidvoch presných zásahoch San Diega pri prehre 2:5 proti Abbotsfordu.

Najprv zaznamenal prvú asistenciu v sezóne v 14. minúte pri presnom zásahu Gawdina. V 18. minúte poslal "čajky" do vedenia 2:1.

Po 5 odohraných zápasoch má na konte 6 bodov. S piatimi gólmi je tretím najlepším strelcom AHL.

V súboji Slovákov Jakuba Demeka a Martina Chromiaka sa tešil druhý menovaný. Jeho Ontario zdolalo Henderson 4:1. Krajania si pripísali po jednej strele na bránku.

Adam Sýkora nebodoval pri prehre Hartfordu 2:5 doma proti Springfieldu. Do štatistík si pripísal mínusku.

Miloš Kelemen bol opäť aktívny. V drese Tucsonu proti Bakersfieldu ohrozil brankára až štyrikrát. Na gól to však nestačilo a Roadrunners prehrali 1:4.

AHL - základná časť - 16. október:

Henderson - Ontario 1:4 (0:2, 0:1, 1:1)

/Jakub Demek (Henderson) si pripísal strelu na bránku/

/Martin Chromiak (Ontario) si pripísal strelu na bránku/

Belleville - Toronto 2:1pp (0:0, 0:1, 1:0 - 1:0)

Grand Rapids - Cleveland 2:3pp (0:0, 0:1, 2:1 - 0:1)

Hartford - Springfield 2:5 (0:1, 1:2, 1:2)

/Adam Sýkora (Hartford) zaznamenal mínusku/

Charlotte - Bridgeport 5:2 (2:1, 2:0, 1:1)

Syracuse - Utica 2:4 (1:2, 1:1, 0:1)

Rochester - Laval 7:4 (3:2, 2:1, 2:1)

Rockford - Iowa 6:2 (3:0, 2:1, 1:1)

Texas - Manitoba 2:3sn (1:0, 0:1, 1:1 - 0:0, 0:1)

San Diego - Abbotsford 2:5 (2:1, 0:1, 0:3)

/Pavol Regenda (San Diego) si pripísal gól, asistenciu, dve plusky, dve strely a dve trestné minúty/

Tucson - Bakersfield 1:4 (0:1, 1:0, 0:3)

/Miloš Kelemen (Tucson) zaznamenal štyri strelecké pokusy a dve trestné minúty/

Tabuľka AHL

Východná konferencia:

Západná konferencia:

Domov»Hokej»Ďalšie súťaže»AHL»Regenda naďalej páli ostrými. Zbiera viac ako bod na zápas