Šimon Nemec bol hviezdou zápasu. Regenda nazbieral až štyri mínusky

Šimon Nemec.
Šimon Nemec. (Autor: Twitter / Utica Comets)
Oh my Hockey|18. dec 2022 o 07:45

V AHL nastúpili traja Slováci.

NEW YORK. Šimon Nemec predviedol v severoamerickej AHL ďalší vynikajúci výkon. Pri výhre Uticy 7:3 nad Springfieldom zaznamenal dve asistencie a štyri plusky, stal sa hviezdou zápasu.

Ďalším bodujúcim Slovákom bol Samuel Kňažko. Obranca Clevelandu asistoval pri výhre nad Lavalom 7:4.

Z útočníkov sa predstavil Marián Studenič. Texas porazil Iowu 3:1, on však nepredĺžil svoju bodovú ani gólovú sériu.

Proti sebe nastúpili Pavol Regenda a Miloš Kelemen. Viac sa darilo druhému menovanému, ktorý sa tešil z výhry 9:4.

Pri tej pozbieral dve asistencie a plusku. Naopak, Regenda opustil duel so štyrmi mínuskami a dvomi trestnými minútami.

Utica - Springfield 7:3
/Šimon Nemec (Utica) zaknihoval dve asistencie, štyri plusky a strelu, bol treťou hviezdou/

San Diego - Tucson 4:9
/Pavol Regenda (San Diego) nazbieral štyri mínusky, zaznamenal dve trestné minúty a strelu/
/
Miloš Kelemen (Tucson) dvakrát asistoval, raz vystrelil a pripísal si plusový bod/

Domov»Hokej»Ďalšie súťaže»AHL»Šimon Nemec bol hviezdou zápasu. Regenda nazbieral až štyri mínusky