Nemec dvakrát asistoval, no Utica vysoko prehrala. Skóroval Studenič

Šimon Nemec v drese New Jersey Devils.
Šimon Nemec v drese New Jersey Devils. (Autor: Twitter New Jersey Devils)
Oh my Hockey|13. nov 2022 o 07:15

Bodoval aj Studenič.

NEW YORK. Šimon Nemec dvakrát asistoval a raz vystrelil v stretnutí Uticy Comets a Syracuse Crunch. Bol pri dvoch z troch góloch svojho mužstva.

To nezvládlo duel a prehralo vysoko 3:8. Nemcove asistencie prišli v tretej dvadsaťminútovke za stavu 1:8.

Najprv v 51. minúte prihral na gól Halonena a potom 55 sekúnd pred koncom asistoval tomu istému strelcovi v presilovej hre.

Gól strelil Marián Studenič. V 48. minúte zvyšoval náskok Texasu Stars nad Rockford IceHogs na 3:1. Zápas sa napokon skončil tesnou výhrou 3:2, zásah Studeniča bol víťazný.

Napriek vysokej aktivite sa tentoraz do štatistík nezapísal Miloš Kelemen. Pri prehre jeho Tucsonu proti Coachella Valley 3:4 po predĺžení vyslal štyri strely a zapísal si dva mínusové body.

Bakersfield - Ontario 3:1

Domov»Hokej»Ďalšie súťaže»AHL»Nemec dvakrát asistoval, no Utica vysoko prehrala. Skóroval Studenič