Martin Chromiak. (Autor: X / Ontario Reign)
Oh my Hockey|25. feb 2024 o 07:30

Max Čajkovič si pripísal prvú asistenciu v novom tíme.

NEW YORK. Slovenský súboj priniesol duel farmárskej AHL medzi San Diegom Gulls a Ontariom Reign.

Viac dôvodov na radosť po ňom mal Martin Chromiak z Ontaria. Jeho tím si z ľadu súpera odniesol dva body po výhre 3:2. Slovák k tomu prispel pekným gólom.

Pavol Regenda v drese súpera prišiel o šesťzápasovú bodovú šnúru. Pripísal si štyri trestné minúty a štyri strely na bránku.

K výhre Wilkes-Barre/Scranton Penguins nad Bridgeportom 4:1 prispel asistenciou Max Čajkovič. Prihrával na víťazný gól v čase 2:51. Išlo o jeho prvú asistenciu v drese "tučniakov".

Za Tucson nastúpili v zápase proti Bakersfieldu Miloš Kelemen a Patrik Koch. Prehre 2:3 však nezabránili.

Koch bol mimoriadne aktívny. S piatimi streleckými pokusmi bol lídrom tímu, no gól nedosiahol.

AHL - základná časť - 25. február:

Laval - Toronto 1:5 (0:1, 1:3, 0:1)

Charlotte - Lehigh Valley 5:6pp (1:1, 1:0, 3:4 - 0:1)

San Jose - Abbotsford 2:5 (1:2, 0:0, 1:3)

Wilkes-Barre/Scranton - Bridgeport 4:1 (2:0, 0:0, 2:1)

/Max Čajkovič (Wilkes-Barre/Scranton) zaznamenal asistenciu, strelu na bránku a plusku/

Grand Rapids - Texas 4:1 (0:1, 2:0, 2:0)

Hershey - Rochester 2:1pp (0:1, 1:0, 0:0 - 1:0)

Manitoba - Calgary 4:2 (0:1, 0:1, 4:0)

Milwaukee - Chicago 5:4 (2:1, 1:1, 2:2)

Syracuse - Belleville 2:4 (1:2, 1:1, 0:1)

Springfield - Providence 4:5 (1:2, 3:3, 0:0)

Rockford - Iowa 6:3 (2:2, 4:0, 0:1)

San Diego - Ontario 2:3 (0:1, 0:1, 2:1)

/Pavol Regenda (San Diego) si pripísal štyri strelecké pokusy a štyri trestné minúty/

/Martin Chromiak (Ontario) využil na gól jednu z piatich striel/

Tucson - Bakersfield 2:3 (0:1, 0:2, 2:0)

/Miloš Kelemen (Tucson) zaknihoval strelecký pokus a dve mínusky/

/Patrik Koch (Tucson) päťkrát vystrelil na bránku/

Colorado - Henderson 2:0 (1:0, 1:0, 0:0)

Tabuľky AHL

Západná konferencia:

Východná konferencia:

Domov»Hokej»Ďalšie súťaže»AHL»VIDEO: Chromiak strelil krásny gól. Brankárovi úplne zamotal hlavu