Timo Meier bodyčekuje Erika Černáka.
Timo Meier bodyčekuje Erika Černáka. (Autor: Twitter / Devils on MSG (Screenshot))
Oh my Hockey|15. mar 2023 o 09:01

Do zápasu sa zakrátko vrátil.

NEWARK. New Jersey Devils a Tampa Bay Lightning proti sebe nastúpili v noci z utorka na stredu v Prudential Center. Za domácich hral Tomáš Tatar, v drese hostí sa predstavil Erik Černák.

Druhý menovaný zaznamenal asistenciu pri prvom góle Tampy Bay. V 17. minúte vo vlastnom oslabení vybojoval puk za bránou a poslal ho Hagelovi, ktorý v protiútoku prenechal puk strelcovi Cirellimu. Prispel tak k výhre 4:1.

Diváci si ho však všimli aj pri inom zaujímavom momente.

Pri mantineli neďaleko striedačky Lightning ho nepripraveného zasiahol Timo Meier. Posila "diablov" slovenského robustného zadáka doslova zbúrala.

Černák bo páde zamieril do šatne. Z tej sa, našťastie, zakrátko vrátil. V dueli stihol odohrať 18 minút a 33 sekúnd.

Domov»Hokej»NHL»VIDEO: Černák inkasoval tvrdý bodyček, zamieril do šatne. Zbúrala ho hviezdna posila