Timo Meier v drese New Jersey Devils.
Timo Meier v drese New Jersey Devils. (Autor: TASR/AP)
Oh my Hockey|17. okt 2023 o 07:05

Nepáčili sa mu vylúčenia.

NEWARK. Hokejisti New Jersey Devils zaznamenali v treťom vystúpení v sezóne 2023/24 prvú porážku po riadnom hracom čase. Prehrali 3:4 proti Floride.

Trénerovi Lindymu Ruffovi sa zvlášť nepáčil výkon niekoľkých hráčov. Tých sa rozhodol v tretej tretine nenasadzovať do hry.

Patril k nim aj Timo Meier. Ten mal byť po príchode zo San Jose hviezdou, ale v drese "diablov" zatiaľ nenapĺňa potenciál. Spolu s ním v treťom dejstve nehrali ani Curtis Lazar a John Marino.

Meier trénera sklamal zbytočnými vylúčeniami, ktoré si mužstvo podľa slov kormidelníka "nemôže dovoliť". Odohral 11 minút a 29 sekúnd s jednou strelou, na prvý bod v sezóne čaká.

"Potrebujeme viac od mnohých chlapcov. Nie je to len o jednom hráčovi," povedal Ruff. "Keď sa začne zápas, na ľade je 18 hráčov. Potrebujeme, aby tento tím hral lepšie."

Devils po príprave bez prehry nezačali ročník ideálne a po troch stretnutiach majú tri body. Proti Floride sa strelecky presadili Haula, McLeod a Bratt.

Domov»Hokej»NHL»Tréner New Jersey posadil na striedačku hviezdu. Potrebujeme viac, hromží