Mladíkom nepomohol ani gól v oslabení. Žiar si v tabuľke polepšil

Hokejisti Žiaru nad Hronom. (Autor: HK MŠK Žiar nad Hronom/ facebook)
Sportnet|7. okt 2021 o 13:35

Dvoma gólmi sa blysol Ondrej Molnár.

Slovenská hokejová liga - 50. kolo

Slovensko 18 - Žiar nad Hronom 2:4 (0:0, 1:2, 1:2)

Góly: 27. Molnár (Rohaľ) 55. Molnár (Tomas, Kurila) - 28. Murtazin (Jakúbek, Gašpar) 29. Tatár (Rybnikár) 44. Gašpar (Adamčík) 58. Hudec (Babeliak, Rybnikár).

Rozhodovali: Výleta – Vyšný, Orolin, vylúčení: 4:7, presilovky: 1:2, oslabenia: 1:0, 25 divákov

PIEŠŤANY. Hokejisti slovenského výberu do 18 rokov nestačil vo štvrtkovom vloženom zápase 50. kola Tipos Slovenskej hokejovej ligy (SHL) na hráčov Žiaru nad Hronom, ktorým podľahli 2:4.

Domáci sa dostali do vedenia v 27. minúte po góle Ondreja Molnára. Ten skóroval vo vlastnom oslabení, no ešte v tej istej početnej výhode dokázali hostia vyrovnať zásluhou Marata Murtazina.

V 29. minúte poslal hostí do vedenia Jakub Tatár a na začiatku tretej tretiny na neho nadviazal ďalším gólom v presilovej hre Nicolas Gašpar.

Necelých šesť minút pred koncom svojím druhým gólom v zápase vykresal pre mladíkov nádej Molnár, ale v 58. minúte poistil výhru hostí Sebastián Hudec.

Žiar nad Hronom sa vďaka zisku troch bodov posunul na druhé miesto tabuľky. Aktuálne má na konte o tri body menej než vedúce Humenné.

Domov»Hokej»Slovensko»Slovenská hokejová liga»Mladíkom nepomohol ani gól v oslabení. Žiar si v tabuľke polepšil