Slovenská reprezentácia do 18 rokov. (Autor: TASR)
Sportnet, TASR|16. sep 2021 o 14:05

Slovenská osemnástka nezvládla ani predohrávku 46. kola.

SHL - 46. kolo, predohrávka

Slovensko 18 - HK Gladiators Trnava 3:10 (0:1, 1:5, 2:4)

Góly: 24. Križan (Tomas, Eperješi), 60. Pobežal (Križan, Kurila), 60. Eperješi (Kukumberg ml.) - 3. Litavec (Mrava, Adamčík), 25. Holovič (Okoličány, Jurák), 29. Komloš (Šandor), 31. Kukumberg st. (Vuorijärvi, Semaňák), 36. Šandor (Kupka), 36. Holovič (Schmidt), 46. Kupka (Vuorijärvi, Semaňák), 50. Antonov (Kukumberg st., Semaňák), 56. Holovič (Jurák, Okoličány), 58. Šandor (Kupka, Ružek)

Rozhodovali: D. Konc st. - D. Konc ml., Danko

Vylúčení: 4:3 na 2 min, presilovky: 0:2, oslabenia: 0:2

PIEŠŤANY. Hokejisti HK Gladiators Trnava triumfovali vo štvrtkovej predohrávke 46. kola SHL na ľade slovenskej reprezentácie do 18 rokov v Piešťanoch 10:3.

Hetrikom sa blysol center Marcel Holovič.

Slovenská osemnástka dlho odolávala. Aj keď inkasovala v 3. minúte, dokázala v úvode druhej tretiny vyrovnať. Následne ale Trnavčania strelili až deväť gólov a zápas rozhodli.

Mladíci z projektu SR 18 dokázali reagovať až v závere dvomi gólmi v poslednej minúte.

Domov»Hokej»Slovensko»Slovenská hokejová liga»Trnava nešetrila slovenských mladíkov, sezónu v SHL začala desiatkou