Žilina si zastrieľala proti Dubnici, pri vysokej výhre bodovalo až 13 hráčov

Radosť hokejistov Vlci Žilina.
Radosť hokejistov Vlci Žilina. (Autor: Facebook Vlci Žilina)
Sportnet, TASR|24. sep 2021 o 20:15 (aktualizované 24. sep 2021 o 21:08)

Bratislavské Modré krídla nestačili na Trnavu.

BRATISLAVA. V piatkovom zápase 2. kola Slovenskej hokejovej ligy vyhral HK Gladiators Trnava nad bratislavským tímom Modré krídla 4:1.

Vlci Žilina zdolali TSS Group Spartak Dubnica vysoko 8:2. V drese Žiliny sa darilo Šimonovi Petrášovi, ktorý si pripísal štyri asistencie.

Štyri body za dva góly a dve asistencie dosiahol Adrián Sloboda. Dva body získali Jakub Cíger, Ján Nahálka a Igor Safaraleev.

Celkovo bodovalo až 13 hráčov Žiliny.

Martin prehral aj druhý zápas v sezóne, keď nevyužil vedenie v Leviciach. Domácim nakoniec podľahol 1:2, keď v 59. minúte rozhodol Róbert Huna.

SHL - 2. kolo:

Trnava - Modré krídla Bratislava 4:1 (4:0, 0:0, 0:1)

Góly: 2. Kukumberg (Antonov, Semaňák), 7. Kukumberg (Antonov), 13. Antonov (Kukumberg, Miklík), 17. Šandor - 58. Petráš (Jendek, Uram)

Rozhodovali: Krajčík - Olle, Vyšný. Vylúčení: 5:6, navyše: Vuorijärvi (Žilina) 5 minút za vrazenie na mantinel, presilovky: 1:1, oslabenia: 0:0

Divákov: 275

Žilina - Dubnica 8:2 (3:1, 3:0, 2:1)

Góly: 8. Sloboda (Safaralejev, Petráš), 11. Safaralejev, 13. Šmída (Sloboda, Š. Petráš), 26. Jakubík (Petran, Myšiak), 28. Nahálka (Koyš, Skladaný), 35. Šimon (Mikula, Sloboda), 51. Sloboda (Š. Petráš, Cíger), 53. Mikula (Nahálka, Zahradník) - 16. Ondruš (Sojčík, Mir. Kristín), 52. Tábi (Dubeň, Haščák)

Rozhodovali: Kollár - Staššák, Drblík, vylúčení: 3:7, navyše: Sloboda - Meszároš obaja 5+DKZ za bitku, presilovky: 2:0, oslabenia: 0:0

Divákov: 190

Brezno - Žiar nad Hronom 3:2 (0:1, 0:0, 3:1)

Góly: 42. Petrinec (Giertl, Ganz), 45. Bodnár (Giertl, Kraut), 49. Kraut (Petrinec) – 2. Mihalík (Babeliak, Hlinka), 60. Lunter (Kobolka, Babeliak)

Rozhodovali: Smrek - Riš, Varga, vylúčení: 3:5, presilovky a oslabenia: 0:0

Divákov: 250

Levice - Martin 2:1 (0:1, 1:0, 1:0)

Góly: 36. Piačka (Tužinský, Klinecký), 59. Róbert Huna (Saliji) – 20. Poliaček (Pacalaj, Linet)

Rozhodovali: Krist - Makúch, Šebeň, vylúčení: 5:5, presilovky: 1:0, oslabenia: 0:0

Považská Bystrica - Humenné 2:4 (2:1, 0:2, 0:1)

Góly: 10. Lušňák (L. Urbánek), 17. Drevenák (L. Ďurkech) – 7. Borov (Horvát), 30. Borov (D. Markuš), 30. Šimčák (F. Gajdoš), 44. M. Krajňák (Horvát, Borov)

Rozhodovali: Rojík - Kovalčík, Wolf, vylúčení: 6:4, presilovky: 1:2, oslabenia: 0:0

Divákov: 73

Tabuľka

Domov»Hokej»Slovensko»Slovenská hokejová liga»Žilina si zastrieľala proti Dubnici, pri vysokej výhre bodovalo až 13 hráčov