Vianočný Kaufland Cup 2022: Lotyšsko zdolalo Nórsko

Nórsko vs. Lotyšsko: ONLINE prenos zo zápasu na turnaji Vianočný Kaufland Cup 2022. (Autor: TASR)
Sportnet|16. dec 2022 o 12:00 (aktualizované 16. dec 2022 o 19:25)

Sledovali ste s nami ONLINE prenos zo zápasu na turnaji Vianočný Kaufland Cup 2022: Nórsko - Lotyšsko.

BRATISLAVA. Nórsko a Lotyšsko dnes hrali ďalší zápas na turnaji Vianočný Kaufland Cup 2022.

Nóri už majú za sebou aj prvý duel, v ktorom nestačili na domáce Slovensko vysoko 0:6. Proti Lotyšsku získali jeden bod, keď prehrali 3:4 po predĺžení.

Slováci ukončia turnaj v Tipos Aréne v Bratislave v sobotu duelom s Lotyšmi.

Hokej ste sledovali s nami naživo ako online prenos.

ONLINE PRENOS: Nórsko - Lotyšsko (Vianočný Kaufland Cup 2022, LIVE, naživo, piatok)

Kaufland Tipsport Cup  2022/2023
16.12.2022 o 17:00
Nórsko
3:4
(1:1, 1:1, 1:1, 0:1)
61' minúta
Ukončený
Lotyšsko
Prehľad
Góly a asistencie: 17. Berg-Paulsen (Fladeby), 38. Martinsen (Roymark, Olimb), 47. Fladeby (Hoff, Jakobsson) – 10. Zabusovs, 26. Ozols (Egle), 45. Bukarts (Balinskis), 61. Balinskis (Bukarts Ri., Bukarts Ro.). Rozhodca: Stano, Baluška – Synek, Konc ml..
V predĺžení o víťazstve Lotyšska v tomto zápase rozhodol Balinskis. V sobotu sa odohrá posledný zápas medzi Slovenskom a Lotyšskom, z ktorého spoznáme víťaza Kaufland cup-u. Z prenosu je to všetko, ďakujem za pozornosť.
Koniec zápasu.
60:33
goalLotyšsko dalo gól! Autorom rozhodujúceho gólu je JANIS UVIS BALINSKIS.
Asistencie: Bukarts Ri., Bukarts Ro..
60:01
Začalo sa predĺženie.
V tretej tretine takisto padlo po jednom góle na oboch stranách, ale zápas sa rozhodne až v nadstavenom čase.
60:00
Tretia tretina sa skončila.
47:55
Vylúčenie v tíme Lotyšsko:
Gorsanovs – 2 min., podrazenie.
46:24
goalNórsko dalo gól! Autorom gólu je TOBIAS FLADEBY. Nóri využívajú presilovú hru.
Asistencie: Hoff, Jakobsson.
45:25
Vylúčenie v tíme Nórsko:
Roymark – 2 min., hrubosť.

Freibergs – 2 min., krosček + 2 min., hrubosť.
44:18
goalLotyšsko dalo gól! Autorom gólu je ROBERTS BUKARTS. Lotyši využívajú presilovú hru.
Asistencia: Balinskis.
44:01
Olimb – 2 min., krosček.
40:01
Začala sa tretia tretina.
Dnešné stretnutie sleduje 1198 divákov.
Aj po druhej tretine je stav nerozhodný, tentokrát 2:2. V tretej tretine budú Nóri dohrávať presilovú hru.
40:00
Druhá tretina sa skončila.
38:45
Bukarts – 2 min., hra zlomenou hokejkou.
37:19
goalNórsko dalo gól! Autorom gólu je ANDREAS MARTINSEN. Nóri využívajú presilovú hru.
25:36
goalLotyšsko dalo gól! Autorom gólu je PATRIKS OZOLS.
Asistencia: Egle.
Pre technické problémy s prenosom vám zatiaľ prinesieme zmeny stavu.
20:01
Začala sa druhá tretina.
Po prvej tretine je stav vyrovnaný 1:1. Ako prvý sa presadil Lotyš Zabusovs, vyrovnávajúci zásah išiel od Berg-Paulsena.
20:00
Prvá tretina sa skončila.
18:50
Nóri držia pásmo a tlačia lotyšských hráčov.
17:30
importantNebezpečná strela Lesunda od modrej, po ktorej si Vitols musel dávať pozor!
16:09
goalNórsko dalo gól! THOMAS BERG-PAULSEN dostal prihrávku v strednom pásme, odkiaľ si nakorčuľoval na pravý kruh, vystrelil a prekonal Vitolsa.
Asistencia: Fladeby.
15:28
Zakázané uvoľnenie Lotyšov.
14:56
Lotyši získali po chybe puk v pásme, ale domáci v správny čas zasiahli.
13:20
Engebraten sa pekne uvoľnil, ale musel s pukom zájsť len za bránu, odkiaľ prihrával pred ňu, ale spoluhráča nenašiel.
13:13
Tečovaný puk skončil za plexisklom. Vhadzovanie pred Vitolsom.
11:43
Lotyšská kontra sa gólom nekončí. Ani následná strela Smirnovsa od modrej, po ktorej podržal puk Normann.
10:52
Nóri sa držali v útočnom pásme, ale stratili puk.
10:13
Ofsajdové postavenie Nórov. Nasleduje reklamná prestávka.
09:01
goalLotyšsko dalo gól! PATRIKS ZABUSOVS získal v strednom pásme puk, využil svoju rýchlosť a sám trielil na brankára, ktorého strelou švihom prekonal.
Bez asistencie.
07:10
importantBerg-Paulsen sa dostal do úniku, ale nemal ideálnu rýchlosť, tak poslal strelu z ľavej strany, ktorú Vitols vyrazil.
06:53
Nórom sa podarilo oslobodiť.
06:31
Strela z ľavého kruhu, ktorú Normann chytá.
05:44
Lotyši sa usadili v pásme a po strele od modrej, ktorú vyslal Balinskis drží Normann čistý štít.
05:24
Salsten – 2 min., podrazenie.
04:44
Vitols si puk postrážil.
04:02
Súboje o puk na zadnom mantineli pri lotyšskom brankárovi.
03:15
Lotyši sú aktívnejší, keď sa zdržiavajú v útočnom pásme častejšie ako Nóri.
00:59
Strela od lotyšského hráča skončila v náručí Normanna.
00:01
Stretnutie sa práve začalo.
Vítam všetkých fanúšikov hokeja pri tomto on-line prenose! Vianočný Kaufland cup odštartoval vo štvrtok zápasom medzi Slovenskom a Nórskom, v ktorom naša reprezentácia deklasovala súpera 6:0. Najlepším hráčom nášho tímu bol brankár Samuel Hlavaj, ktorý zažil debut v národnom tíme.
V dnešnom piatkovom zápase sa medzi sebou stretnú Nóri s Lotyšmi a v sobotu ukončí Kaufland cup duel medzi Slovenskom a Lotyšskom.

Slovensko 6:0 Nórsko
Góly SR: 5. Lantoši (Fominykh, Grman), 33. Jedlička (Takáč, Tamáši), 39. Gernát (Cehlárik, Čacho), 56. Tamáši (Jedlička, Bakoš), 56. Čacho (Koch, Takáč), 58. Daňo (Sukeľ)
Vítame Vás pri on-line prenose. Stretnutie sa začne o 17:00.