NHL: Nemec opäť nehral, jeho Devils vysoko vyhrali

New Jersey Devils - Anaheim ducks: ONLINE prenos zo zápasu NHL.
New Jersey Devils - Anaheim ducks: ONLINE prenos zo zápasu NHL. (Autor: Sportnet)
Sportnet|27. okt 2024 o 21:00

Sledovali ste s nami ONLINE prenos zo zápasu NHL: New Jersey Devils - Anaheim Ducks.

NEW YORK. Hokejisti tímov New Jersey Devils a Anaheim Ducks dnes v noci hrali ďalší zápas v rámci základnej časti sezóny NHL.

V útoku Devils sa predstavil slovenský útočník Tomáš Tatar, na ľade nebol obranca Šimon Nemec.

Hokej ste sledovali s nami naživo ako online prenos.

ONLINE PRENOS: New Jersey Devils - Anaheim Ducks dnes (hokej, NHL, Tomáš Tatar, Šimon Nemec, výsledky, pondelok, NAŽIVO)

NHL  2024/2025
28.10.2024 o 00:00
NJ Devils
6:2
(0:1, 4:0, 2:1)
60' minúta
Ukončený
Anaheim
Prehľad
Góly a asistencie: 22. J. Hughes (Meier, Mercer), 25. Noesen (Kovacevic, Siegenthaler), 38. Noesen (Bratt, Hamilton), 39. Cotter (Mercer, Siegenthaler), 42. Hischier (Hamilton), 60. Haula (Palát, Dillon) – 5. McGinn (Terry, R. Strome), 54. R. Strome (Fowler, C. Gauthier). Rozhodca: Luxmore, McIsaac – Shewchyk, Tobias. Diváci: 14 344.

3. Dawson Mercer (NJD) 0+2
New Jersey Devils – Anaheim Ducks 6:2 (0:1, 4:0, 2:1)
Branky a nahrávky: 22. J. Hughes (Meier, Mercer), 25. Noesen (Kovacevic, Siegenthaler), 38. Noesen (Bratt, Hamilton), 39. Cotter (Mercer, Siegenthaler), 42. Hischier (Hamilton), 60. Haula (Palát, Dillon) – 5. McGinn (Terry, R. Strome), 54. R. Strome (Fowler, C. Gauthier). Vyloučení: 4:3. Využití: 1:0. V oslabení: 0:0. Průběh zápasu: 0:1, 5:1, 5:2, 6:2.
Konec zápasu.
59:01
59:01
goalNew Jersey právě vstřelilo branku!
Domácí celek v poslední minutě hry přidává další branku, z brejku se prosazuje ERIK HAULA. Asistence: Ondřej Palát a Brenden Dillon.
58:00
Probíhají poslední dvě minuty hry ve třetí třetině.
57:48
Komerční přestávka.
57:23
Ryan Strome hlídkoval před brankou, ale jeho pokus míří vedle branky. Nebyla to špatná myšlenka, ale kotouč nebyl trefený dobře.
55:45
Nyní se už hraje pět na pět, v poklidném tempu se dohrává třetina.
55:15
Tristan Luneau měl obrovskou šanci, dostal se do střelecké pozice, ale jeho pokus se od tyče odrazil mimo branku.
54:48
Trevor Zegras ani jeho spoluhráči se nyní nedokázali dostat do výraznější střelecké pozice.
53:39
Vyloučení v týmu New Jersey Devils:
Timo Meier – 2 min., vysoká hůl.
53:10
53:10
goalAnaheim právě vstřelil branku!
Pěkná akce v útočném pásmu vedla ke druhé brance Ducks. Kotouč díky blafákové kličce dostal do branky zcela neobsazený RYAN STROME. Asistence: Cam Fowler a Cutter Gauthier.
51:23
Brankář Devils nyní kryje kotouč, vhazovat se bude před jeho brankou. Isac Lundeström vyhrál sice buly, ale jeho tým o puk přišel.
50:25
50:01
Dostáváme se do poloviny hry ve třetí třetině, domácí hráči míří za výhrou díky velmi dobré druhé třetině.
49:20
Hraje se rychlý hokej, ani jeden celek se nemůže propracovat do výraznější střelecké pozice. Mnoho šancí k vidění není.
47:04
Olen Zellweger čeká na dostřídání spoluhráčů. Následně se sice dostal s kotoučem do středního pásma, ale dál už ne.
46:42
Sledujeme rychlou pasáž hry, zbytečně se nepřerušuje. Ani jeden celek nechce chybovat.
46:04
Brian Dumoulin vybojoval kotouč a otočil směr hry, dostal se do zakončení, ale jeho ráně chyběla přesnost.
45:20
Domácí rozehrávají od své branky a pokouší se najít další skulinku v obraně soupeře.
43:41
Nico Hischier to zkoušel individuálně, ale jeho akci chyběla přesnost. Buly se bude konat ve středním pásmu.
42:49
Hra čtyři na čtyři pomalu končí a domácí celek navýšil své vedení.
41:50
41:50
Při hře čtyři na čtyři se po rychlé akci prosazuje domácí celek. Obránce přebruslil a kotouč pod horní tyčku dokázal poslat NICO HISCHIER. Asistence: Dougie Hamilton.
40:49
Paul Cotter – 2 min., hrubost.

Vyloučení v týmu Anaheim Ducks:
Frank Vatrano – 2 min., hrubost.
40:49
Jacob Markström kryje znovu kotouč, vhazovat seč tak bude před jeho brankou. Následovala šarvátka před jeho brankou.
40:24
Ducks se dostali rychle do útočného pásma, ale obrana si dokázala poradit.
40:01
Začala třetí třetina.
Čtyři branky ve druhé třetině výrazně otočili stav zápasu. Domácí jej mají velmi dobře rozehraný po dvou třetinách.
40:00
Druhá třetina skončila.
38:49
38:49
Velmi rychle přidává domácí celek další branku, někdejší hráč Vegas PAUL COTTER zůstal volný před brankou, dostal přihrávku, a pak snadno zakončoval. Asistence: Dawson Mercer a Jonas Siegenthaler.
37:23
37:23
Domácí celek navyšuje své vedení, díky důrazu před brankou se prosazuje obranou neobsazený STEFAN NOESEN. Asistence: Jesper Bratt a Dougie Hamilton.
37:10
Devils hrají přesilovku, usadili se v útočném pásmu, kde kombinují.
36:21
HL – příliš mnoho hráčů na ledě, odpyká Mason McTavish.
35:50
Domácí celek má ponechanou výhodu.
33:54
Palát ani Jack Hughes nedokázali proměnit své dobré střelecké pozice. Domácím nyní chyběla přesnost.
32:44
Po zakázaném uvolnění se bude vhazovat před brankou Devils.
32:19
Frank Vatrano hledal přihrávkou spoluhráče, ale obrana Devils si nyní dokázala poradit.
31:54
Po komerční přestávce pokračuje zápas dál.
31:26
Cutter Gauthier to zkoušel individuálně, ale do střelecké pozice se přes obranu soupeře nedostal.
31:04
Souboje o kotouč se odehrávají především ve středním pásmu.
30:44
Sledujeme rychlou pasáž hry, ani jeden celek se nemůže propracovat do výraznější střelecké pozice.
29:54
Jesper Bratt bekhendovou stranou hokejky vypálil a jeho projektil našel v rukavici brankář Ducks.
29:11
James Reimer si dokázal poradit se střelou soupeře, do zakončení se nyní dostal dobře hrající Brett Pesce. Bude se vhazovat.
27:40
27:32
Nyní sledujeme klidnější pasáž hry, následně je hra přerušená.
27:10
Jacob Markström si poradil se střelou, kterou vyslal Trevor Zegras z pravé strany. Nebyl to vůbec špatný pokus.
26:10
Brett Pesce pálil z dobré pozice, ale jeho pokusu chyběla přesnost.
25:40
Devils dokázali otočit vývoj zápasu a v úvodu druhé třetiny se dostali do vedení a dál pokračují v dobré hře.
24:42
24:42
Rychlá akce nyní vyšla domácím, a tak po přihrávce Kovacevice mohl zakončovat dobře hrající STEFAN NOESEN. James Reimer na jeho ránu nedosáhl. Asistence: Johnathan Kovacevic a Jonas Siegenthaler.
23:38
Ondřej Palát zkoušel najít spoluhráče, ale přihrávka postrádala přesnost. Do šance se domácí celek nedostal.
22:43
Nico Hischier měl před sebou odkrytou část branky, ale jeho pokusu chybělo přesnější zakončení.
21:16
21:16
Po rychlé akci na začátku druhé třetiny máme vyrovnáno, prosazuje se díky důrazu před brankou JACK HUGHES. Asistence: Timo Meier s Dawson Mercer.
20:40
Ondřej Palát měl velkou příležitost, ale k dorážce se nedostal a předtím jeho spoluhráč trefil brankovou konstrukci, od které se odrazil kotouč.
20:01
Zápas pokračuje dál druhou třetinou, domácí celek do ní vstupuje s jednobrankovou ztrátou.
20:01
Začala druhá třetina.
Po první třetině vede hostující celek o jednu branku.
20:00
První třetina skončila.
19:30
Nico Hischier zkoušel tečovat kotouč před brankou, ale chyběla mu přesnost.
19:14
James Reimer nechtěl rozehrávat, a tak raději přerušil hru. Vhazovat se tak bude před jeho brankou.
18:44
Olen Zellweger rychle přenesl hru, ale Frank Vatrano netrefil kotouč podle představ.
18:06
James Reimer si poradil s další domácí střelou, nyní neuspěl ani Paul Cotter. Bude se vhazovat.
18:00
Probíhají poslední dvě minuty hry v úvodní třetině.
17:20
Domácí v plném počtu.
17:08
Buly v domácím obranném pásmu vyhráli Devils, kteří rychle vyhazují.
16:55
Hostující celek se usadil v útočném pásmu, ale nemůže se dostat do výraznější šance.
15:20
Brenden Dillon – 2 min., podrážení.
15:09
Přes dvě minuty byli na ledě hostující obránci, ale podržel je James Reimer. Kryje kotouč, a pak následuje komerční přestávka.
14:30
Nico Hischier se dostal do střelecké pozice, v rozhodující moment znovu minul branku. Následně zasáhl brankář.
12:45
Dougie Hamilton zakončoval z ostré pozice a znvou brankář kryje kotouč.
12:03
Brett Pesce pálil, jeho ránu zblokoval soupeř dobře postavený před brankou.
11:18
James Reimer má na svém kontě další zákrok, Johnathan Kovacevic nedokázal prostřelit gólmana ránou od modré čáry.
11:07
Domácí celek je nyní aktivnější, vybojova další buly v útočném pásmu, ale stále prohrává o jednu branku.
10:14
Dawson Mercer byl hodně důrazný před brankou, ale nedokázal dostat kotouč za záda brankáře. James Reimer byl znovu úspěšný.
09:05
Dougie Hamilton pálil od modré čáry rychle po příjezdu do pásma vysoko nad, James Reimer zasahovat nemusel.
08:18
Ondřej Palát se propracoval až do útočného pásma, ale s jeho pokusem si snadno poradil brankář Ducks.
07:37
Hostující celek rozehrává od své branky a čeká na dostřídání spoluhráčů. Nyní sledujeme klidnější pasáž hry.
07:13
Dougie Hamilton pálil z dobré pozice před brankou, James Reimer na zakončení dobře viděl. Následně si připsal další zákrok.
05:56
Tomáš Tatar zkoušel zamotat hlavu obraně soupeře, výsledkem bylo nepřesné nahození na branku.
04:47
04:47
Po rychlém přenesení hry se dokázal nyní prosadit hostující celek, kotouč do branky po pěkném přiťuktuní spoluhráče dostal střelou bez přípravy BROCK MCGINN. Asistence: Troy Terry a Ryan Strome.
04:40
Stefan Noesen se rychle dostal do útočného pásma, ale minul branku.
03:55
James Reimer podržel své spoluhráče poté, co se do střelecké pozice mezi kruhy dostal domácí Ondřej Palát.
03:39
Jacob Markström kryje kotouč, vhazovat se bude před jeho brankou. Zápas se rozjíždí velmi pomalu.
03:02
Pavel Mintjukov zkoušel po vyhraném buly od spoluhráče vypálit od modré čáry, ale jeho rána byla zblokovaná.
02:25
Vhazovat se nyní bude před domácí brankou. Na výraznější střeleckou pozici zatím čekáme.
02:13
Kurtis MacDermid – 5 min., bitka.

Ross Johnston – 5 min., bitka.
01:10
Cutter Gauthier se sice propracoval do zakončení, ale Jacob Markström jeho střelu dokázal vychytat.
00:45
James Reimer rozehrává od své branky, přenechal kotouč spoluhráčům.
00:10
Sledujeme klidnější pasáž hry v úvodu zápasu. Ani jeden celek se nikam nežene.
00:01
Utkání právě začalo.
Úvodní sestavy:

New Jersey Devils: Markström (Allen) – Dillon, Hamilton, Siegenthaler, Kovacevic, L. Hughes, Pesce – Meier, Hischier, Mercer – Palát, J. Hughes, Bratt – Cotter, Haula, Noesen – MacDermid, Lazar, Tatar.

Anaheim Ducks: Reimer (Dostál) – Fowler, Zellweger, Dumoulin, Luneau, Mintjukov, Gudas – Zegras, Leo Carlsson, Fabbri – C. Gauthier, McTavish, Terry – Vatrano, Lundeström, Killorn – R. Johnston, R. Strome, McGinn.
Zápas začne o něco později.
Devils měli dobrý vstup do sezony, ale poslední čtyři zápasy tým prohrál. Nyní nastoupí proti Anaheimu, který je v tabulce Západní konference až na třinácté pozici. Domácí jsou na Východě třetí, a proto jsou jasnými favority v tomto zápase.
Zdravím všechny fanynky a fanoušky National Hockey League. V tomto zápase proti sobě nastoupí New Jersey Devils a Anaheim Ducks.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 00:00.