Pavol Regenda.
Pavol Regenda. (Autor: TASR/AP)
Sportnet, TASR|16. nov 2023 o 07:54

Pavol Regenda sa stal treťou hviezdou zápasu.

NEW YORK. Slovenský hokejista Pavol Regenda strelil svoj ôsmy gól v tejto sezóne AHL.

Jeho San Diego však prehralo v noci na štvrtok s Charlotte Checkers 2:3 po predĺžení.

Gulls po úvodných dvoch triumfoch neuspeli už v desiatom zápase za sebou.

Dvadsaťtriročný útočník sa presadil v 38. minúte počas presilovej hry a vyrovnal na 2:2.

Regenda v stretnutí zaznamenal tri strely, pripísal si dva mínusové body a vyhlásili ho za tretiu hviezdu zápasu.

V dvanástich dueloch získal 10 bodov (8+2) a je druhým najproduktívnejším hráčom tímu.

Presadil sa aj Marián Studenič v drese Coachella Valley, no ani on sa netešil z víťazstva. Firebirds prehrali na ľade Hendersonu 4:5.

Pre 25-ročného útočníka to bol piaty presný zásah v tomto ročníku, ktorý začal na farme Seattlu Kraken.

Coachella neuspela tretíkrát za sebou. Studenič odohral 11 zápasov, v ktorých nazbieral 9 bodov (5+4).

Tabuľka AHL

Východná konferencia:

Západná konferencia:

Domov»Hokej»Ďalšie súťaže»AHL»VIDEO: Studeničov gól na triumf nestačil, Regendov zásah zaistil predĺženie