Ilustračná fotka.
TASR|2. nov 2018 o 17:45

Pozrite si výsledky piatkových zápasov KHL.

MOSKVA. Hokejisti Avtomobilistu Jekaterinburg zdolali v piatkovom stretnutí KHL na domácom ľade HK Soči 4:1 a upevnili si pozíciu na čele Východnej konferencie.

Avtomobilist je suverén doterajšieho priebehu sezóny, kraľuje celej súťaži so ziskom 48 bodov, dosiahol už 24. víťazstvo z 25 zápasov.

Domáci Petrohrad prehrával v zápase s Amurom Chabarovsk po dvoch tretinách 0:2, ale v treťom dejstve dokázal skóre otočiť a napokon zvíťazil 3:2.

Dvoma presnými zásahmi sa na obrate podieľal Alexander Barabanov, víťazný gól dal v 56. minúte. Petrohrad vybojoval štvrtý triumf v rade a vedie Západnú konferenciu o bod pred druhým CSKA Moskva.

KHL - piatok:

Avtomobilist Jekaterinburg - HK Soči 4:1 (2:0, 1:0, 1:1)
Góly: 10. a 60. Dawes, 16. S. Da Costa, 38. Golyšev - 47. Jokipakka

Metallurg Magnitogorsk - Jokerit Helsinki 3:2 (1:1, 1:0, 1:1)
Góly: 18. Kuľomin, 35. Rasmussen, 45. Antipin - 5. Grant, 55. Lepistö

SKA Petrohrad - Amur Chabarovsk 3:2 (0:0, 0:2, 3:0)
Góly: 45. a 56. Barabanov, 52. Zub - 26. Zohorna, 30. Jordán

Domov»Hokej»KHL»Petrohrad otočil zápas s Chabarovskom v tretej tretine, Jekaterinburg stále dominuje