ONLINE: HC Slovan Bratislava prehral s Viťazom Podoľsk (KHL 2018/2019)

Zľava: Samuel Petráš z HC Slovan Bratislava a Igor Golovkov z Viťaz Podoľsk počas zápasu Kontinentálnej hokejovej ligy (KHL) medzi HC Slovan Bratislava - Viťaz Podoľsk. (Autor: SITA)
Sportnet|23. nov 2018 o 18:30

Prenos ste mohli sledovať s nami.

BRATISLAVA. Hokejisti Slovana Bratislava prehrali v piatkovom zápase Kontinentálnej hokejovej ligy (KHL) s Viťazom Podoľsk 2:3.

Slovan vyhrával po dvoch tretinách o dva góly, ale v záverečnom dejstve trikrát inkasoval. Víťazný gól strelili hostia 19 sekúnd pred koncom tretej tretiny.

Online prenos zo zápasu HC Slovan Bratislava - Viťaz Podoľsk (KHL 2018/2019) ste mohli sledovať s nami tu >>>

Domov»Hokej»KHL»ONLINE: HC Slovan Bratislava prehral s Viťazom Podoľsk (KHL 2018/2019)