Filip Mešár s pukom, s ktorým strelil 1. gól v AHL
Filip Mešár s pukom, s ktorým strelil 1. gól v AHL (Autor: X / Rocket de Laval)
Oh my Hockey|12. okt 2024 o 08:07

Hrali aj Koch a Kelemen.

NEW YORK. Úvod sezóny ako z veľkej knihy. Filip Mešár začal svoj prvý kompletný ročník v severoamerickej AHL vynikajúcim výkonom.

Pri výhre Lavalu 5:2 nad Providence bol trojbodový. Jeho prínos ocenili, keď mu udelili hodnosť druhej hviezdy zápasu.

Pri tohtosezónnej premiére najprv skóroval v presilovke. V 28. minúte vyrovnával na 2:2.

V tretej tretine pridal dve asistencie, obidve primárne. V 43. minúte bol pri góle Trudeaua a v 54. minúte pri konečnom presnom zásahu Maillouxa.

Slovenský mladík ukončil zápas s tromi plusovými bodmi. Využil jedinú strelu na bránku a raz bol vylúčený.

Menej sa darilo hokejistom Tucsonu. Tí otvorili sezónu prehrou 1:3 s Coloradom.

Za Roadrunners nastúpili Slováci Miloš Kelemen a Patrik Koch. Obaja mali po jednej strele na bránku, ale bodovať sa im nepodarilo.

Domov»Hokej»Ďalšie súťaže»AHL»VIDEO: Excelentný Mešár. Do sezóny vstúpil premiérovým gólom a tromi bodmi