HK Dukla Trenčín - HK Dukla Ingema Michalovce: ONLINE prenos z 3. zápasu osemfinále play off Tipos extraligy. (Autor: TASR)
Sportnet|11. mar 2023 o 14:00

Sledujte ONLINE prenos z 3. zápasu osemfinále play off Tipos extraligy: HK Dukla Trenčín - HK Dukla Ingema Michalovce. Stav série je 1:1.

ONLINE PRENOS: HK Dukla Trenčín - HK Dukla Ingema Michalovce dnes, 2. zápas LIVE (osemfinále play off, Tipos extraliga, sobota)

Tipos extraliga predkolo play-off  2022/2023
11.03.2023 o 17:00
3. kolo
Trenčín
2:0
(1:0, 0:0, 1:0)
60' minúta
Ukončený
Michalovce
Prehľad
Góly a asistencie: 14. Tourigny, 42. Valach. Rozhodca: Štefik, Hronský – Durmis, Kacej.
Trenčín to zvládol a získava postupový mečbal! Domáci hrali veľmi dobre a vyvarovali sa vylúčeniam, keď za celý zápas mali len dve. Treba pochváliť aj brankára LaCouveeho, ktorý podržal Trenčín a vychytal čisté konto. Michalovčania sa snažili, mali šance na skórovanie, ale Trenčín bol o niečo lepší a zaslúžene vyhráva. Stav série je 2:1 pre Duklu Trenčín, a ak vyhrá aj v zajtrajšom domácom zápase, tak postúpi do play-off. Ja vám ďakujem a pozornosť a prajem pekný zvyšok večera.
Koniec zápasu.
59:56
Thelin mohol poistiť do prázdnej brány, ale hosťujúci hráč sa dobre vrátil.
59:44
Zakázané uvoľnenie. Ostáva šestnásť sekúnd.
59:23
Thelin nevyhodil puk a ten skončil pred domácim brankárom, ale Trenčania bránia zubami nechtami!
58:34
Osburn zavrel modrú čiaru a podržal pásmo.
Oddychový čas pre Michalovce.
58:24
importantSkrumáž pred LaCouveem! Paločko a ani Puliš nepretlačili puk do brány!
58:00
Posledné dve minúty tretej tretiny.
57:27
importantHosťom neostávalo nič iné, len odvolať Škorvánka z brány!
55:38
Michalovčania už vyzerajú unavene. Majú problémy sa prebojovať vôbec cez stredné pásmo.
54:28
Hra sa presúva pred Škorvánka. Zakázané uvoľnenie.
53:52
Buc to skúsil individuálne, ale jeho ľahká strela skončila v lapačke trenčianskeho brankára.
53:10
Čachova strela tečovaná na plexisklo.
52:07
Pre michalovské líšky hra plynie príliš rýchlo a už nemajú veľa času.
50:37
Galamboš prihrával pred bránu na Puliša, ale ušiel mu puk v tej najnevhodnejšej chvíli.
50:04
Krajčovič puk len nahodil do pásma Michaloviec a išiel vystriedať.
49:25
Súboje o puk v každom jednom pásme.
48:08
Michalovčania sa pokúšali usadiť v pásme, ale Osburnovi ušiel puk na modrej.
47:21
Z ostrého uhla chcel prekvapiť Čacho, ale Škorvánek sa o puk postaral. Nasleduje reklamná prestávka.
47:11
Hostia v plnom počte.
46:07
importantSojčík chcel ešte nájsť Šťastného pred bránou, ale jemu to na dobrú strelu nesadlo.
45:33
Sojčík srdnato držal útočné pásmo, ale nakoniec sa odpískal tesný ofsajd.
42:57
Pereskokov nepresne prihral na Glazkova a ten s pukom skončil už v strednom pásme.
42:13
Vylúčenie v tíme HK DUKLA Trenčín:
Ulrych – 2 min., nedovolené bránenie.
41:31
goalTrenčín dal gól! Obrovská chyba Osburna za vlastnou bránou! Chcel rozohrať a s pukom sa presunúť na druhú stranu, ale puk mu ušiel z hokejky rovno pred bránu, kde bol MAREK VALACH a ten strelil gól, ktorý prekvapil aj Škorvánka.
Bez asistencie.
41:02
Črtajúce sa prečíslenie domácich prenechal na seba Sojčík, ktorý vystrelil z pravého kruhu.
40:28
importantPaločko prihrával pred bránu na rozbehnutého Puliša. LaCouvee bráni svoju svätyňu aj naďalej.
40:01
Začala sa tretia tretina.
Dnešné stretnutie sleduje 5676 divákov.
Trenčania sa vyvarujú vylúčeniam a aj vďaka tomu naďalej držia svoj jednogólový náskok. Skóre sa mohlo meniť v závere druhej tretiny, ale to by museli domáci hráči premieňať tieto veľké šance. Tretia tretina začne približne o 18:52.
40:00
Druhá tretina sa skončila.
39:52
importantA domáci mohli viesť o dva góly! Thelinovu strelu Škorvánek vyrazil, aj keď si myslel, že má puk pod kontrolou, ale odrazil sa k Čachovi a ten z blízkosti prestrelil bránu hostí!
39:27
Hudec nedostal puk z pásma, keď ho na modrej zachytil hosťujúci bek a okamžite ho poslal na bránu.
39:00
Jedna minúta do konca druhej tretiny.
38:30
Škorvánek zaistil puk pred Valachom.
37:24
importantNeskutočné, čo teraz zahodili Trenčania! Všetko mal vo svojej moci Krajčovič, ale ani po niekoľkých dorážkach nedostal puk za bránkovú čiaru.
37:16
Keď Tourigny zakončil zľava, tak okamžite si ho podal Michalčin.
35:28
Pietroniro si puk ešte posunul na lepšie zakončenie, ale Škorvánek s úspešným zákrokom.
35:14
Puliš prišiel o puk vo vlastnej tretine.
34:32
Domáci brankár radšej pokryl puk, pretože sa črtala ďalšia útočná možnosť Michaloviec. Reklamná prestávka.
33:23
Hostia zvýšili tep domácim, keď mal LaCouvee ťažký zákrok. Starosta si tam musel držať Žitného.
33:03
importantZlá rozohrávka Trenčína sa mohla skončiť gólom!
31:54
Puk bol tečovaný na striedačku. Domáci stále vedú len o jeden gól, ale zatiaľ im tento priebeh hry vyhovuje.
30:26
Trenčania sú aj po presilovej hre naďalej veľmi aktívni a Michalovčania sa musia obracať vo svojom pásme.
28:58
Petráš zbytočne prihrával z medzikružia, pretože jeho spoluhráč toto nečakal a puk ani nezachytil.
28:28
Puk vyhadzujú Michalovčania k domácemu gólmanovi.
27:38
Škorvánek sa stihol presunúť na pravú stranu, keď sa odrazený puk dostal k Thelinovi.
27:33
Strela od Pietronira bola len taká na teč, ale Šťastný odskočil pred Škorvánkom a ten puk chytil.
27:02
Cibák – 2 min., nebezpečná hra vysokou hokejkou.
26:27
Slobodu odzbrojil Osburn za bránou Škorvánka.
25:25
Starosta vyslal takú strelu, s ktorou Škorvánek nemal vôbec problém, keďže ju videl.
24:22
Osburn narazil Čacha na mantinel a bolo to veľmi nebezpečné, ale všetko dobre dopadlo a v rámci pravidiel.
23:00
Od modrej strieľal Macejko, ktorý triafa len na zadný mantinel.
Na chvíľu je prerušená hra, pretože bránka je mimo svojho postavenia.
21:49
Šťastný bojoval o puk a aj ho získal pre svojich spoluhráčov v útočnom pásme. Zakončoval Hudec, ktorému spoza brány prihrával práve forward tretej formácie.
21:16
20:40
Nebezpečne pálil Tourigny, Škorvánek puk vyrazil a k dorážke nechýbalo veľa.
20:20
Trenčania boli v útočnom pásme a puk skončil mimo hraciu plochu.
20:01
Začala sa druhá tretina.
Tourigny ako jediný úspešný strelec v prvej tretine rozjasal domácich fanúšikov a vďaka tomuto gólu vedie Dukla Trenčín nad Duklou Michalovce 1:0. Domáci budú v druhej tretine dohrávať presilovú hru. Druhá tretina začne približne o 17:55.
20:00
Prvá tretina sa skončila.
19:33
Čacho z otočky, dorážal Dalecký, ale hostia ubránili.
19:16
Glazkov – 2 min., podrazenie.
19:00
Jedna minúta do konca prvej tretiny.
18:35
Hudec bol v dobrej pozícii, ale jeho strela bola zblokovaná.
17:30
Pohroziť mohol Žitný, ale na bránu to nesmerovalo. Hostia s dlhším pobytom v útočnom pásme.
16:33
Čacho zachytil prihrávku, ale až príliš rozmýšľal nad tým, či vystrelí.
15:23
Michalčinovu strelu domáci brankár veľmi nevidel, ale podarilo sa mu puk vyraziť.
15:01
14:21
Žitného pokus LaCouvee vyrazil pravým betónom k mantinelu.
13:34
Tak sa riešilo len nevhodné správanie Thelina, pravdepodobne pri oslave gólu.
13:01
Thelin – 2 min., nešportové správanie.
13:01
goalTrenčín dal gól! Špecialitka v podaní MIGUELA TOURIGNYHO! S pukom prešiel na pravé krídlo, vyskúšal strelu a tá skončila pod brvnom v bráne hostí!
Ale pozor! Očividne si hosťujúca lavička vyžiadala challenge za zákrok na Žitného!
12:11
importantSojčík sa predral medzi kruhy odkiaľ aj zakončil, Škorvánek puk len vyrazil betónom a dorážať mohol Šťastný, ale Buc na poslednú chvíľu puk odstrelil.
11:27
Domáci majú puk za svojou bránou a čakajú, kým sa im vystrieda formácia.
10:22
Ulrychova strela neprešla cez hráčov stojacich pred ním.
09:54
Útočné chute majú aj Trenčania. Z osi ihriska vystrelil Hudec, ale rovno do stredu brány, kde bol gólman Michaloviec.
09:27
Po strele Pietronira od modrej čiary bude nasledovať reklamná prestávka.
08:17
Puk sa odrazil od zadného mantinelu k domácemu hráčovi a Škorvánek uhasil túto šancu Trenčína.
07:44
Tourigny strieľal z uhla, Škorvánek puk vyrazil pred seba.
06:07
Škorvánek si musel vyjsť zo svojho územia, pretože Tourigny korčuľoval za voľným pukom.
05:31
Žitný to vyskúšal švihom z hranice ľavého kruhu, ale LaCouvee bol pozorný.
04:38
Teraz sa domáci hnevajú, pretože Thelin by bol skôr pri puku, ale rozhodca napriek tomu odpískal icing.
04:08
Aj Trenčania len vyhodili puk. Hra nemá plynulý priebeh.
03:35
Hostia nevystriedajú, ďalší icing na ich strane.
02:39
importantBrejk 2 proti 1, Suja neprihrával, ale jeho strela vôbec netrafila bránu.
02:18
Líškam nevyšla prihrávka a dopustili sa zakázaného uvoľnenia.
01:01
Nahodený puk chytá LaCouvee do lapačky a hostia získavajú pásmo.
00:18
LaCouvee musel ukľudniť hru, keď Michalovčania získali puk za jeho bránou.
00:01
Stretnutie sa práve začalo.
Úvodné zostavy:

HK DUKLA Trenčín: LaCouvee (Borák) – Tourigny, Starosta – Nemčík, Pietroniro – Ozols, Ulrych – Kupec, Stahoň; – Valach, Čacho, Petráš – Krajčovič, Dalecký, Thelin – Hudec, Sojčík, Šťastný – Jakubec, Jurík, Sloboda
Tréner: Róbert Döme

HK Dukla Ingema Michalovce: Škorvánek (Košarišťan) – Osburn, Cibák – Glazkov, Macejko – Mihálik, Michalčin; – Paločko, Galamboš, Puliš – Garreffa, Buc, Pereskokov – Zabusovs, Suja, Žitný – Okoličány, Chalupa, Vašaš
Tréner: Peter Kúdelka

Rozhodca: Štefik, Hronský – Durmis, Kacej.
Séria medzi Michalovcami a Trenčínom je vyrovnaná 1:1 a tá sa cez víkend presunie na zimný štadión Pavla Demitru, kde sa v sobotu odohrá tretí a v nedeľu štvrtý zápas. Trenčania majú výhodu, keďže dokázali uchmatnúť víťazstvo z Michaloviec. Ak sa Vojakom podarí vyhrať tieto dva domáce duely, tak postúpia do štvrťfinále. Predkolo play-off sa hrá na tri víťazné zápasy.

1. zápas predkola:
Michalovce 2:1 Trenčín
2. zápas predkola:
Michalovce 4:6 Trenčín

V prvom zápase rozhodol o tesnom víťazstve Michaloviec Matúš Paločko. V tom druhom padlo až desať gólov a navrch mali Trenčania. Góly padali najmä v tretej tretine a ten rozhodujúci strelil Andrej Krajčovič.
Vítame Vás pri on-line prenose. Stretnutie sa začne o 17:00.

Domov»Hokej»Slovensko»TIPOS extraliga»ONLINE: HK Dukla Trenčín - HK Dukla Ingema Michalovce dnes (predkolo play off, 3. zápas)