Futbalisti Plzne sa môžu radovať z postupu.
Futbalisti Plzne sa môžu radovať z postupu. (Autor: TASR/AP)
TASR|5. nov 2017 o 18:13

Na ihrisku sa objavili traja Slováci.

PRAHA. V nedeľňajšom šlágri trinásteho kola českej futbalovej HET ligy zvíťazila Viktoria Plzeň nad Slaviou Praha 1:0. Jediný gól stretnutia dal v 79. minúte domáci Daniel Kolář.

Plzeň má aj po trinástom zápase sezóny stále plný počet bodov. Domáci zvýšili svoj náskok na čele ligovej tabuľky pred Sigmou Olomouc na trinásť bodov.

Hráči Sparty Praha remizovali v Zlíne 2:2, domácim sa podarilo vyrovnať gólom v 91. minúte. V prvom nedelňajšom zápase vyhral Jablonec nad Brnom 1:0.

Gól: 79. D. Kolář

/Matúš Kozáčik a Patrik Hrošovský odohrali celý zápas - Miroslav Stoch nastúpil v 71. minúte/

Domov»Futbal»Ďalšie súťaže»Plzeň je aj po trinástom kole bez straty bodu, v hite kola zdolala pražskú Slaviu