Štvrtok, 21. január, 2021Meniny má Vincent

Hádzanári Prešova odchádzajú na sústredenie do Chorvátska

TASR|Publikované 10. júl 2008 o 09:29

Prešov 10. júla (TASR) - Hádzanári slovenského majstra Tatran Prešov odcestujú v piatok do chorvátskeho mestečka Biograd na Moru. V rekreačnom sídle neďaleko ...

Prešov 10. júla (TASR) - Hádzanári slovenského majstra Tatran Prešov odcestujú v piatok do chorvátskeho mestečka Biograd na Moru. V rekreačnom sídle neďaleko Zadaru absolvujú hráči slovenského majstra dvojtýždňové sústredenie.

Okrem trénovania v tamojšej hale, naberania kondície v okolitých terénoch, či regenerácie v prímorskom letovisku, odohrajú zverenci trénera Rastislava Trtíka tri prípravné stretnutia. Dve s účastníkmi najvyššej súťaže Brodomerkurom Split a Zadarom, v treťom nastúpia proti jednému z dvojice druholigistov Biograd alebo Kaštelet.

Výprava zeleno-bielych však nebude kompletná. "Chýbať bude brankár Bakša, ktorého už v závere minulej sezóny trápili zdravotné problémy medzirebrového svalstva, rovnako dvojica juniorských reprezentantov Popčák s Mokrišom, pripravujúci sa na majstrovstvá Európy v Rumunsku," prezradil manažér Prešova Radim Hansel. Šarišania tak budú mať k dispozícii v troch priateľských zápasoch na Jadrane jediného gólmana Michala Meluša, v čom však Hansel problém nevidí. Naše sústredenie je zamerané predovšetkým na kondičnú stránku. V krajnom prípade si nejakého brankára požičiame od súperov, dodal prešovský funkcionár. Po návrate z juhu Európy čakajú zeleno-bielych dva prípravné duely v Karvinej v dňoch 29. a 30. júla.

Autor: TASR

Súvisiace články

© Copyright 2021 | Športnet, s.r.o.