Streda, 1. decembra, 2021Meniny má Edmund

Futbalová tragédia, tvrdí po debakli Slavie Kisel a odmieta vylúčenie

(Autor: facebook Slavie Praha)
TASR|20. aug 2013 o 16:53

Kapitán futbalistov Slavie Praha Karol Kisel prežíva po víkendovom debakli 0:7 proti Tepliciam najhoršie chvíle v kariére.

PRAHA.

Slovenský ofenzívny stredopoliar prirovnal krutú prehru k futbalovej tragédii. Zápas nedohral, pretože mu rozhodca Libor Kovář ukázal červenú kartu za údajné nadávky.

"Chcel by som sa ospravedlniť všetkým fanúšikom Slavie. Pre mňa osobne to bol najčernejší deň v mojej futbalovej kariére. Po takom zápase ani nemôžete poriadne zaspať," povedal Kisel pre isport.cz.

Tridsaťšesťročný odchovanec košického futbalu stále cíti obrovskú frustráciu a ťažko sa mu hľadajú slová.

V zápase proti Tepliciam musel predčasne odísť z ihriska po tom, čo v druhom polčase dostal v krátkom slede dve žlté karty. Druhú za údajné nemiestne protesty.

"Čo sa týka červenej karty, tak by som chcel povedať, že rozhodcovi som rozhodne nevynadal. Rozhodca využil moju momentálnu frustráciu na ihrisku a vylúčil ma," uviedol kapitán Slavie.

Historický debakel ho mrzí hlavne vzhľadom k fanúšikom klubu. "Klobúk dole pred našimi priaznivcami za ich vernosť a oddanosť. Niečo také si v žiadnom prípade nezaslúžili. Po celý čas, čo som v Slavii, sú naši fanúšikovia úplne fantastickí. O to viac ma mrzí, že to takto dopadlo. Je to tragédia, nie životná, ale futbalová určite," dodal Kisel.

Súvisiace články