Nedeľa, 13. júna, 2021Meniny má Anton

Futbalisti sa trápia. Koho navrhujete za trénera?

(Autor: TASR)
Sportnet|10. jún 2013 o 14:53

Človek rozmýšľa nad všetkým. Ak raz utečiem, budem utekať celý život. Ťažko to znášam, ale od roboty neutekám, hovoril po remíze s Lichtenštajnskom tréner Griga.

Futbalisti pod ich vedením hrajú pod svoje možnosti a robia hanbu. Fanúšikov nepotešili ani v jednom zo šiestich zápasov kvalifikácie. Keď doma na jeseň zdolali Lichtenštajnsko 2:0, ľudia ich vypískali. Pre zlú hru. Solídny výkon podali iba proti Grécku, ale prehrali.

„Človek rozmýšľa nad všetkým. Ak raz utečiem, budem utekať celý život. Ťažko to znášam, ale od roboty neutekám,“ reagoval Griga na otázku, či nezvažuje, že vo funkcii skončí.Až 91 percent čitateľov SME sa vyjadrilo za odstúpenie trénerov futbalovej reprezentácie Stanislava Grigu a Michala Hippa.

Šéfstvo futbalového zväzu ich zrejme odvolá. O osude trénerskej dvojice by sa malo rozhodnúť na štvrtkovom zasadnutí výkonného výboru Slovenského futbalového zväzu.

Redakcia SME hľadá potenciálneho nástupcu. Najčastejšie sa spomína meno Jána Kozáka, ktorého preferuje väčšina fanúšikov.

((anketa))

Súvisiace články

Tipuj bez rizika až za 20 €
Viac
Kurzy prináša
15:00
Euro 2020 - Skupinová fáza
Anglicko vs. Chorvátsko
18:00
Euro 2020 - Skupinová fáza
Rakúsko vs. Severné Macedónsko
21:00
Euro 2020 - Skupinová fáza
Holandsko vs. Ukrajina
Kurzy prináša