ONLINE: MŠK Žilina B - 1. FC Tatran Prešov dnes, II. liga LIVE (20. kolo)

MŠK Žilina B - 1. FC Tatran Prešov: ONLINE prenos zo zápasu 20. kola II. ligy.
MŠK Žilina B - 1. FC Tatran Prešov: ONLINE prenos zo zápasu 20. kola II. ligy. (Autor: Sportnet)
Sportnet|17. mar 2024 o 07:30

Sledujte s nami ONLINE prenos zo zápasu 20. kola II. ligy: MŠK Žilina B - 1. FC Tatran Prešov.

ŽILINA. Futbalisti MŠK Žilina B - 1. FC Tatran Prešov dnes hrajú zápas 20. kola II. ligy.

Futbal sledujte s nami naživo ako online prenos.

ONLINE PRENOS: MŠK Žilina B - 1. FC Tatran Prešov dnes (II. liga LIVE, 20. kolo, nedeľa, výsledky, NAŽIVO)

MONACObet liga  2023/2024
17.03.2024 o 10:30
20. kolo
Žilina B
1:2
(1:0, 0:2)
90+4 minúta
Ukončený
Prešov
Prehľad
Góly: 10. Prokop – 72. Dolný, 82. Šimko. ŽK: 16. Leitner (ZIN), 33. Drame (ZIN), 57. Vaľko (ZIN), 72. Belaník (ZIN), 73. Badjie (ZIN), 90+2. Jaššo (ZIN) – 44. Baran (PRE), 90+4. Gáll (PRE). Rozhodca: Malárik – Štofik, Lalo. Diváci: 212.
Zápas v Žiline sa skončil, Prešov v druhom polčase otočil výsledok a berie zo Žiliny tri body po víťazstve 2:1. Odo mňa je to na dnes všetko, ďakujem za pozornosť a želám príjemný zvyšok nedele. Dočítania priatelia.
90+4
Koniec zápasu.
90+4
yellowCardŽltá karta pre tím FC Tatran Prešov (Gáll).
90+4
Center z priameho kopu Žilinčanov vôbec nevyšiel podľa predstáv.
90+3
V samom závere zápasu majú ešte Žilinčania výhodu priameho kopu zo zaujímavej pozície.
90+2
yellowCardŽltá karta pre tím MŠK Žilina B (Jaššo).
90+1
importantObrovská šanca hostí, Diao pálil z pravej strany, Belaník ďalším výborným zákrokom podržal svoj tím!
90
V druhom polčase bude hlavný rozhodca Malárik nadstavovať minimálne štyri minúty.
88
importantGáll po krátkej chvíli po druhý raz na trávniku, čo sa nepáči domácemu trénerovi Veselému, ktorý následne dostáva za protesty žltú kartu.
87
Center do šestnástky hostí prepadol za obranu Prešova, Mynář však nestihol na loptu včas reagovať.
86
Prešov sa už sústredí na pozornú defenzívu, Žilina sa však zatiaľ nedokáže dostať na dostrel bránky Tatrana.
85
Žilina drží loptu na svojich kopačkách a snaží sa kombinovať v strede poľa.
84
Prešovčanom vlial gól novú energiu do žíl, Belaník musel znovu zasahovať a skryť loptu do svojich rukavíc pred nabiehajúcim hráčom Tatrana.
83
changeStriedanie v tíme MŠK Žilina B:
z ihriska odchádza Badjie, prichádza Bortoli.
82
goalPrešov dal gól! Rohový kop zahrali hostia nakrátko, Špyrka posadil center z ľavej strany presne na hlavu PATRIKA ŠIMKA a Belaník nemal šancu na úspešný zákrok!
82
changeStriedanie v tíme FC Tatran Prešov:
z ihriska odchádza Legnani, prichádza Diao.
82
Hostia z východu Slovenska stupňujú svoj tlak, snažia sa zo všetkých síl získať dôležité tri body.
81
Legnani posielal center z ľavej strany do šestnástky MŠK, Belaník pozorne čítal hru a loptu skryl do svojich rukavíc.
80
Začalo sa posledných 10 minút riadneho hracieho času, Žilina B hrá na domácom trávniku s Tatranom Prešov nerozhodne 1:1.
79
importantDolný sa tentoraz naozaj venoval futbalu a vyčaroval parádnu prihrávku do priestoru pre nabiehajúceho Gálla, skvelým zákrokom však striedajúcemu hráčovi Prešova pokazil gólovú radosť Samuel Belaník!
78
z ihriska odchádza Kóša, prichádza Gomola.
78
Hostia rohový kop nezahrali ideálne, napriek tomu ostávajú pri lopte na polovici Žiliny.
77
Legnani našiel naľavo voľného Dolného, ktorý skúsil strelu, trafil však len obrancu MŠK. Následne odrazenú loptu Žilinčania upratali na rohový kop.
76
Striedajúci Lukáš Jendrek skúšal strelu z diaľky, trafil však len prvého brániaceho hráča Žiliny.
75
Rýchly útok hostí po ľavej strane, nepríjemný center pred Belaníka však dokázala žilinská obrana upratať do bezpečia.
74
Na trávniku ostáva ležať po súboji jeden z hráčov Žiliny, ide o Michala Mynářa. Následne ako počas celého dnešného zápasu ešte prichádza s protestami kapitán hostí Dolný. Nuž, keby sa tak venoval v zápase futbalu ako rečneniu, Prešov by nemusela v Žiline trápiť remíza.
73
yellowCardŽltá karta pre tím MŠK Žilina B (Badjie).
72
yellowCardŽltá karta pre tím MŠK Žilina B (Belaník).
72
goalPrešov dal gól! Kapitán hostí JOZEF DOLNÝ nariadený pokutový kop bez problémov premenil a vyrovnáva na 1:1.
71
importantPrešov bude zahrávať pokutový kop!
70
Do konca riadneho hracieho času ostáva necelých 20 minút, Žilina B stále vedie nad Prešovom 1:0.
69
z ihriska odchádza Pavúk, prichádza Gáll.
68
Dnešné stretnutie sleduje 212 divákov.
67
Priamy kop však hostia nezahrali vôbec ideálne.
66
Hostia znovu v kombinácii na polovici Žiliny B, následne budú po faule zahrávať priamy kop zo zaujímavej pozície.
65
Nad brvnom tentoraz končí aj strela hostí.
64
Prešov znovu kombinuje na žilinskej polovici trávnika.
63
Rýchly útok Žiliny B, Patrik Jakubík našiel naľavo voľného Badjieho, ktorý tvrdou strelou mieril tesne nad brvno bránky hostí.
62
Center z priameho kopu hosťom v tejto chvíli vôbec nevyšiel podľa predstáv.
61
Na pravej strane pri šestnástke MŠK bol faulovaný jeden z hráčov Prešova, hostia budú zahrávať priamy kop zo zaujímavej pozície.
60
z ihriska odchádza Káčerík, prichádza Jendrek.
60
z ihriska odchádza Vaľko, prichádza Jakubík.
60
Hodina hry je pod Dubňom minulosťou, Žilina B stále vedie nad Tatranom Prešov 1:0.
59
Prešov znovu kombinuje v strede poľa, zatiaľ však nevie nájsť priestor v pozornej žilinskej obrane.
58
Hostia chystajú druhé dnešné striedanie, do hry príde Lukáš Jendrek.
57
yellowCardŽltá karta pre tím MŠK Žilina B (Vaľko).
56
Legnani sa na ľavej strane snažil dostať ku žilinskej bránke, cez Patrika Leitnera sa však nedostal.
55
Prešov znovu útočí, aktívny je Samuel Kopásek, ktorého strelu však obrana MŠK tečovala na rohový kop pre Tatran.
54
Leitner prihrávkou na pravú stranu hľadal Hranicu, ten však nemal potrebnú rýchlosť a k lopte sa nedostal.
53
Hostia sa znovu snažia o vysoký pressing, domáca obrana zatiaľ túto situáciu zvláda bez väčších problémov.
52
Prvá strela domácich v druhom polčase, spoza šestnástky Prešova pálil František Kóša, no mieril vysoko nad bránku Tatrana.
51
importantPrihrávka na ľavú stranu našla Samuela Kopáska, ktorý dal následne aj gól, na smolu hostí z Prešova bol však v postavení mimo hru.
50
V Žiline máme za sebou 50 minút dnešného zápasu, MŠK Žilina B vedie nad Prešovom 1:0.
49
Priamy kop zahrávali hostia z pravej strany, center pred Belaníka našiel hlavu Daniela Pavúka, ktorý však hlavičkoval vedľa ľavej tyče Belaníkovej bránky.
48
Prešov do druhého polčasu vstúpil aktívne, hostia sa zo všetkých síl snažia o vyrovnanie.
47
Žilina nastúpila do druhého polčasu bez zmeny v zostave.
46
z ihriska odchádza Milunović, prichádza Gladiš.
46
Začal sa druhý polčas.
Po prvom polčase vedie Žilina B zásluhou premeneného pokutového kopu Lukáša Prokopa nad Tatranom Prešov 1:0. Druhý polčas sa začne približne o 11:32.
45+2
Prvý polčas sa skončil.
45+2
Žilina B do rozohrávky zapája aj brankára Belaníka.
45+1
Dlhý center hostí do šestnástky MŠK B, lopta končí v moci Samuela Belaníka.
45
V prvom polčase bude hlavný rozhodca Malárik nadstavovať minimálne 2 minúty.
44
yellowCardŽltá karta pre tím FC Tatran Prešov (Baran).
42
Prešov sa snaží ešte v závere polčasu niečo vymyslieť.
41
Žilina tentoraz v kombinácii na polovici Tatrana, hostia sa však bez problémov ubránili.
40
Začalo sa posledných 5 minút prvého polčasu, Žilina B vedie nad Tatranom Prešov stále 1:0.
39
Tatran znovu v kombinácii na polovici Žiliny B.
38
Vaľko na ľavej strane žilinskej ofenzívy doslova vytancoval dvoch obrancov Prešova, následnú prihrávku na Lukáša Prokopa v poslednej chvíli zastavil posledný obranca Tatrana.
37
Strela hostí v podaní Adriána Káčeríka, Belaník nemusel tentoraz zasahovať.
36
Rohový kop hráčom Prešova nevyšiel ideálne, napriek tomu ostávajú na polovici Žiliny B.
35
Prešov postupne zvyšuje nápor na žilinskú defenzívu, hostia z východu Slovenska si zahrajú ďalší rohový kop.
34
importantRýchly útok hostí po ľavej strane, výbornú prihrávku do šestnástky Žiliny B dostal Daniel Pavúk, ale jeho slabú strelu Belaník bez problémov kryl!
33
yellowCardŽltá karta pre tím MŠK Žilina B (Drame).
32
Domáci kombinujú na vlastnej polovici trávnika, vysoký pressing Prešova im však v tejto chvíli robí trošku problém.
31
Tomáš Jaššo je späť v hre.
30
Polhodina zápasu je v Žiline za nami, MŠK B vedie nad Tatranom Prešov 1:0.
29
Po strele hostí inkasoval nepríjemný zásah do hlavy domáci stopér Tomáš Jaššo a ostáva ležať na trávniku. Po krátkom ošetrení však bude v poriadku a bude môcť pokračovať v zápase.
28
Na pravej strane znovu operuje v drese Tatrana Samuel Kopásek, ktorý žilinský štadión veľmi dobre pozná z minulosti. Center mu tentoraz vôbec nesadol na kopačku.
27
Po rohovom kope hostí zmätky pred bránkou Samuela Belaníka, domáci však napokon dokázali loptu odkopnúť do bezpečia.
26
Ďalšia výborná prihrávka hostí z ľavej strany pred Belaníka, tentoraz pre Legnaniho. Opäť výborným obranným zákrokom zasiahol Michal Mynář, Tatran si zahrá rohový kop.
25
Badjie centrom z pravej strany hľadal nabiehajúceho Lukáša Prokopa, obrana hostí však dokázala včas reagovať.
24
Žilinčania v kombinácii na polovici súpera, hostí neustále ženie dopredu skvele povzbudzujúci fanklub.
23
Rýchly útok Žiliny po ľavej strane, lopta však končí za čiarou. Vykopávať ju od svojej bránky bude gólman hosté Maxim Kuchynskyj.
22
Hostia sa snažia kombinovať v strede poľa, po finálnej prihrávke Šimka na Pavúka musel v poslednej chvíli zasahovať žilinský stopér Michal Mynář
21
Máme za sebou 20 minút dnešného zápasu, MŠK Žilina B zatiaľ vedie nad Tatranom Prešov 1:0.
20
Vaľko narysoval krásnu kolmicu do priestoru pre Hranicu, Timotej však vyštartoval o sekundu neskôr ako mal.
19
V týchto momentoch vidíme viacero súbojov v strede poľa, oba tímy si dávajú veľký pozor na prípadné chyby v defenzíve.
18
Ďalší center hostí pred bránku Žiliny B, Belaník výborne čítal hru a loptu včas stiahol do svojich rukavíc.
17
Priamy kop hostí zahral Jozef Špyrka, namieril však len priamo do náruče Samuela Belaníka.
17
Po faule Leitnera budú hostia zahrávať priamy kop zo zaujímavej pozície.
16
yellowCardŽltá karta pre tím MŠK Žilina B (Leitner).
15
Dolný je po krátkom ošetrení späť na nohách, zdá sa, že bude v poriadku.
14
Kapitán hostí Jozef Dolný pri dopade po hlavičkovom súboji zle doskočil na členok a s bolestným výkrikom končí na trávniku. Verme, že bude v poriadku a bude môcť pokračovať v zápase.
13
Hra sa prelieva zo strany na stranu, hostia sa snažia nájsť kombináciou priestor v žilinskej obrane.
12
Rýchly útok hostí po pravej strane, center pred Belaníka však dokázala žilinská obrana upratať do bezpečia.
11
Desať minút zápasu je za nami, Žilina B vedie nad Prešovom 1:0.
10
goalMŠK Žilina B dáva gól! LUKÁŠ PROKOP nariadený pokutový kop bez problémov premenil, Žilina B sa ujíma vedenia 1:0!
9
importantPo faule Patrika Šimka na prenikajúceho Lukáša Prokopa bola nariadená penalta pre Žilinu B!
9
Vaľko sa predieral k šestnástke hostí cez dvojicu obrancov, končí na trávniku, faul to podľa názoru hlavného rozhodcu nebol.
9
Do rozohrávky Žiliny sa zapája aj brankár Samuel Belaník.
8
Badjie faulovaný Kopáskom na polovici Žiliny, domáci môžu ísť dopredu.
7
Prešov kombinuje v strede poľa.
6
Drame našiel naľavo Badjieho, ktorý skúsil center pred bránku hostí, táto lopta však nenašla adresáta v žilinskom drese.
5
Špyrka zahral rohový kop nakrátko, následný center Kopáskovi nevyšiel podľa predstáv.
4
Dlhé vhadzovanie hostí smerom k šestnástke Žiliny, Mynář loptu hlavou odvrátil na rohový kop pre Tatran.
3
O výbornú atmosféru na zápase sa stará fanklub hostí, ktorí síce nie je extra početný, ale zato poriadne hlasný.
2
Rýchla akcia aj na strane hostí z Prešova, spoza šestnástky MŠK pálil exžilinský Samuel Kopásek, mieril však tesne nad Belaníkovu bránku.
1
Prvá strela v zápase prichádza skoro, Hranica skúsil šťastie z pravej strany, ale loptu zblokoval jeden z obrancov Prešova.
1
Úvodný výkop zápasu patrí futbalistom Prešova.
1
Stretnutie sa práve začalo.
Oba tímy pod vedením rozhodcovskej trojice vstupujú na trávnik žilinského štadióna.
Úvodné zostavy:

MŠK Žilina B: Belaník – Leitner, Jaššo, Mynář, Hranica, Šnajder (C), Drame, Badjie, Kóša, Prokop, Vaľko
Náhradníci: Badžgoň – Oravec, Gomola, L: Bortoli, Jakubík
Tréner: Vladimír Veselý

FC Tatran Prešov: Kuchynskyj – Kopásek, Šimko, Baran, Župa, Káčerík, Milunović, Špyrka, Legnani, Dolný (C), Pavúk
Náhradníci: Fojtíček – Gladiš, Jendrek, Diao, Bobrovský, Petko, Gáll, Keresteš
Tréner: Marek Petruš

Rozhodca: Malárik – Štofik, Lalo.
Príjemný dobrý deň zo Žiliny, vitajte pri sledovaní on-line prenosu zo zápasu 20. kola MONACObet ligy, v ktorom futbalisti MŠK Žilina B privítajú na domácom trávniku hráčov FC Tatran Prešov. Zápas sa začína o 10:30, my si ešte predtým v krátkosti predstavíme oba tímy.

Žiline B patrí v aktuálnej tabuľke našej druhej najvyššej súťaže siedme miesto so ziskom 31 bodov. V poslednom zápase zverenci trénera Vladimíra Veselého prehrali s Liptovským Mikulášom 2:5 (góly MŠK Gomola, Prokop). Najlepším strelcom tímu sú Eric Bile a Lukáš Prokop, obaja majú na svojom konte po 5 gólov.

Prešovu patrí v tabuľke MONACObet ligy druhé miesto so ziskom 40 bodov. V poslednom doterajšom zápase zverenci trénera Mareka Petruša porazili na domácom trávniku Komárno 2:0 (góly Prešova Dolný, Pavúk). Najlepším strelcom tímu je Jozef Dolný, ktorý má na svojom konte 10 gólov.

Zápas sa v Žiline začína o 10:30, veríme, že ho budete sledovať v našej spoločnosti.
Vítame Vás pri on-line prenose. Stretnutie sa začne o 10:30.