Ignace Van der Brempt (vľavo) a Diego Coppola v zápase Calcio Como - Hellas Verona v 5. kole Serie A. (Autor: TASR/LaPresse via AP)
TASR|29. sep 2024 o 17:25

V druhom polčase nastúpil aj Duda.

RÍM. Futbalisti Hellasu Verona prehrali v nedeľnom stretnutí 6. kola Serie A na pôde Coma 2:3.

Nováčik najvyššej talianskej súťaže využil početnú výhodu, keď v 64. minúte dostal za stavu 1:1 druhú žltú kartu v zápase Tomáš Suslov.

Prvú žltú pritom dostal slovenský krídelník iba tri minúty predtým.

Dva góly Coma strelil Patrick Cutrone, vrátane kľúčového na 2:1 v 72. minúte. V drese hostí nastúpil aj ďalší slovenský reprezentant Ondrej Duda, na trávnik prišiel na začiatku druhého polčasu.

Hellas po solídnom vstupe do sezóny prehral tretí duel za sebou.

Hráči FC Turín zaznamenali v novom ročníku prvú prehru, podľahli na domácej pôde Laziu Rím 2:3.

Lazio si pripísalo tretie víťazstvo v sezóne. Na konte má 10 bodov, o bod menej ako Turínčania.