Lazio Rím

Juventus' players acknowledge fans at the end of a Serie A soccer match between Juventus and Milan at the Allianz Stadium in Turin, Italy, Saturday, April 27, 2024. (Marco Alpozzi/LaPresse via AP)

- xserieax
27.04.2024
Juventus a milánske AC nevyhrali už tri zápasy, Duda so Suslovom neuspeli proti LaziuMonza nevyhrala už piaty zápas v sérii.
27.04.2024
Momentka zo zápasu Lazio - Juventus
23.04.2024
Juventus postúpil do finále pohára s odretými ušami, zachránil ho striedajúci hráčJuventus Turín je prvý finalista Coppa Italia.
23.04.2024
Lazio Rím.
12.04.2024
Gyömber nezabránil ďalšej prehre, v Ríme inkasovala Salernitana štyri gólyPo polčase viedlo Lazio už o dva góly.
12.04.2024
Gianluca Mancini máva vlajkou s potkanom po derby AS Rím - Lazio Rím v Serie A.
09.04.2024
V derby mával vlajkou s potkanom. Obranca AS Rím musí zaplatiť pokutuStrelec víťazného gólu sa po zápase ospravedlnil.
09.04.2024
Futbalisti AC Miláno sa tešia po strelenom góle.
06.04.2024
Krstovič dostal v Taliansku červenú kartu, pred rímskym derby sa pobilo 300 fanúšikovMilánske AC dokonale využilo početnú výhodu.
06.04.2024
Dusan Vlahovic oslavuje gól.
02.04.2024
Juventus si vytvoril sľubnú pozíciu do odvety, v domácom prostredí neinkasovalVíťazný gól strelil v 50. minúte Federico Chiesa.
02.04.2024
Francesco Calzona
31.03.20241
Neapolu sa vzďaľuje Liga majstrov. Trápi sa celý tím, hovorí CalzonaNeapol prvýkrát v lige prehral pod vedením Francesca Calzonu.
31.03.20241
Ciro Immobile
16.03.2024
Immobile chce vraj opustiť Lazio pre napäté vzťahy s fanúšikmiSituácia s priaznivcami vyústila do násilia.
16.03.2024
Ciro Immobile.
15.03.20241
Zaútočili na neho pred škôlkou jeho syna. Kapitán Lazia chce podniknúť právne krokyPodnecovanie k nenávisti je trestný čin, ktorý je treba potrestať, uviedla hráčova agentúra.
15.03.20241
Tréner Lazia Rím Maurizio Sarri
12.03.2024
Sarri sa vzdal funkcie trénera Lazia Rím, klub potvrdil jeho koniecZ postu kormidelníka odstúpil po pondelkovej domácej prehre 1:2 s Udinese Calcio.