Slovenský futbalista Adam Griger pri premiére v českej lige.
Slovenský futbalista Adam Griger pri premiére v českej lige. (Autor: FC Hradec Králové/ instagram)
TASR|19. okt 2024 o 15:49

Dvadsaťročný útočník naskočil do hry v 62. minúte.

PRAHA. Mladý slovenský futbalista Adam Griger zariadil bod pre FC Hradec Králové v sobotnom dueli 12. kola českej ligy proti Sigme Olomouc.

Dvadsaťročný útočník naskočil do hry v 62. minúte a v tretej minúte nadstavenia po chybe brankára hostí vyrovnal na konečných 1:1.

Bol to pre neho druhý zásah vo štvrtom dueli v Hradci, kde je na hosťovaní zo španielskej Granady.

Česká liga - 7. kolo:

FC Hradec Králové – SK Sigma Olomouc 1:1 (0:1)

Góly: 90+3. Griger – 13. Mikulenka

/L. Čmelík do 70. min, S. Dancák od 46. min, A. Griger (všetci Hradec) od 62. min/

Tabuľka českej ligy

Domov»Futbal»Česko»VIDEO: V Česku len hosťuje, no patrí k najlepším. Mladý Slovák strelil ďalší gól