Nicolas Tagliafico z Lyonu dostal červenú kartu
Nicolas Tagliafico z Lyonu dostal červenú kartu (Autor: TASR/AP)
TASR|14. apr 2024 o 23:52

Domáci Olympique Lyon prehrával 1:3, napokon zvíťazil.

PARÍŽ. Futbalisti Brestu prehrali v nedeľnom stretnutí 29. kola francúzskej Ligue 1 na ihrisku Olympique Lyon 3:4.

Víťazný gól domácich strelil v 16. minúte nadstaveného času z pokutového kopu Ainsley Maitland-Niles.

Brest tak z druhej priečky zaostáva za vedúcim Parížom St. Germain naďalej o desať bodov, pričom líder má zápas k dobru. Lyon poskočil na siedme miesto.

Hráči FC Nantes vyhrali na pôde Le Havre 1:0 gólom Kadera Bambu z nadstavenia. V ďalšom zápase posledný Clermont remizoval s Montpellierom 1:1.

Ligue 1 - 29. kolo:

AC Le Havre - FC Nantes 0:1 (0:0)

Gól: 90.+3 Bamba

Clermont Foot - HSC Montpellier 1:1 (1:0)

Góly: 45.+5 Cham (z 11 m) - 56. T. Coulibaly

Olympique Lyon - Stade Brest 4:3 (1:0)

Góly: 18. Tolisso, 70. Lacazette, 79. Tagliafico, 90.+16 Maitland-Niles (z 11 m) - 64. a 67. Del Castillo, 60. Mounie, ČK: Tagliafico - 86. Lees-Melou

Domov»Futbal»Francúzsko»Ligue 1»Dve červené karty aj veľký obrat. Bláznivý zápas v Lyone rozhodla penalta v 106. minúte