Futbalista Spartaka Trnava Michal Ďuriš.
Futbalista Spartaka Trnava Michal Ďuriš. (Autor: TASR)
Ivan Mriška|31. júl 2024 o 21:02

FC Spartak Trnava vyhrával v 2. predkole Konferenčnej ligy nad Sarajevom po polčase 2:0.

TRNAVA. Výborný center poslal z ľavej strany Martin Mikovič. Do tvrdého stretu s brankárom sa nebál ísť Michal Ďuriš.

Loptu zasiahol pred ním a Trnava viedla nad Sarajevom 1:0 v odvete druhého predkola Konferenčnej ligy 2024/2025.

Sarajevo vstúpilo do zápasu dobre, malo hru pod kontrolou a tiež si vypracovalo jednu gólovú šancu. Zásah Trnavy ho však schladil.

Tesne pred odchodom do kabín potvrdil hernú pohodu Trnavy opäť Michal Ďuriš, ktorý sám zoči - voči brankárovi upravil na 2:0.

Výborne mu prihral Hugo Ahl.

Trnava nakoniec pridala po prestávke aj tretí gól. Strelil ho pri premiére v Európe Patrick Karhan.

Trnava v ďalšom kole narazí na horšieho z dvojice Rapid Viedeň - Wisla Krakov.

Domov»Futbal»Konferenčná liga»VIDEO: Zrážka s brankárom mu nezabránila skórovať. Trnava vyhrávala po góloch Ďuriša