Gyömbér neprehral jediný súboj, zápas proti Empoli však nedohral

Slovenský obranca Norbert Gyömbér v drese US Salernitana.
Slovenský obranca Norbert Gyömbér v drese US Salernitana. (Autor: TASR/AP)
TASR|5. sep 2022 o 20:35

Monza naďalej čaká na prvé body.

RÍM. Futbalisti Salernitany remizovali v 5. kole talianskej Serie A s Empoli 2:2. Slovenský obranca Norbert Gyömbér hral za domácich do 57. minúty.

Počas necelej hodiny strávenej na ihrisku mal 35 dotykov s loptou, 82-percentnú úspešnosť prihrávok, no tiež dvakrát stratil loptu. Podľa štatistík SofaScore vyhral všetky štyri súboje, z toho tri boli vzdušné.

Monza prehrala s Atalantou Bergamo 0:2 a zostáva jediným tímom súťaže, ktorému sa v piatich kolách nového ročníka nepodarilo bodovať.

Zápas sa zlomil v rozpätí 58. a 65. minúty, keď najskôr skóroval Rasmus Höjlund a následne si strelil vlastný gól domáci Marlon.

Tabuľka Serie A

Domov»Futbal»Taliansko»Serie A»Gyömbér neprehral jediný súboj, zápas proti Empoli však nedohral