Frosinone urobilo dôležitý krok k záchrane, Salernitana ťahá čiernu sériuNorbert Gyömber chýbal v zostave Salernitany.
pi 23:01
Lazio Rím.
12.04.2024
Gyömber nezabránil ďalšej prehre, v Ríme inkasovala Salernitana štyri gólyPo polčase viedlo Lazio už o dva góly.
12.04.2024
Fotka zo zápasu Cagliari Calcio - Hellas Verona.
01.04.20241
Duda a Suslov pomohli Verone k bodom, Inter neohrozene kráča za titulomSalernitana je už takmer istým zostupujúcim zo Serie A.
01.04.20241
Norbert Gyömbér.
20.03.2024
Gyömbér má už zranenie za sebou, no nepodceňuje reprezentačnú úroveňSlovenský obranca odohral od konca januára len 66 minút.
20.03.2024
Franck Ribery
19.03.2024
Franck Ribery sa postaví na trénersku lavičku, viesť bude aj jedného SlovákaBude pôsobiť v klube, v ktorom ukončil kariéru.
19.03.2024
Nikola Krstovič sa raduje z gólu.
16.03.2024
Lecce triumfovalo vlastným gólom Gyömbéra, Lazio zastavilo sériu prehierMonza triumfovala štvrtý raz z uplynulých piatich zápasov.
16.03.2024
Paulo Dybala (vľavo) a Leonardo Spinazzola sa tešia po strelenom góle v drese AS Rím.
02.03.2024
Rímskemu AS sa od príchodu nového trénera darí, Salernitana bez Gyömbéra získala bodPresný zásah si pripísal aj Lukaku.
02.03.2024
Filippo Inzaghi.
10.02.2024
Gyömbér si bude musieť zvyknúť na nového trénera. Salernitana sa rozlúčila s InzaghimStalo sa tak po poslednej prehre 1:3 s Empoli.
10.02.2024
Fotka zo zápasu US Salernitana - FC Empoli.
10.02.2024
Salernitana zo skvelého úvodu nevyťažila nič a ostáva na dne tabuľkySlovenský obranca Norbert Gyömbér pre zranenie nehral.
10.02.2024
Lorenzo Pellegrini.
30.01.2024
Gyömberova Salernitana nestačila na Rím. Domácich zaklincoval PellegriniSlovenský obranca hral do 73. minúty.