Juventus nečakane prehral v Sassuole, Salernitana s Gyömbérom neudržala vedenie

Gregoire Defrel v zápase Sassuolo - Juventus.
Gregoire Defrel v zápase Sassuolo - Juventus. (Autor: TASR/LaPresse via AP)
TASR|16. apr 2023 o 14:58 (aktualizované 16. apr 2023 o 23:59)

Sampdoria bodovala po takmer mesiaci

RÍM. Futbalisti Sassuola vyhrali v nedeľňajšom zápase 30. kola talianskej Serie A nad Juventusom Turín 1:0.

Jediný gól strelil v 64. minúte Gregoire Defrel a zabezpečil tak svojmu tímu posun o tri miesta na desiatu priečku.

Juventus je momentálne siedmy s rovnakým počtom bodov aj zápasov ako ôsma Bologna.

FC Turín remizoval s US Salernitana 1:1. Vyrovnávajúci gól strelil v 57. minúte Antonio Sanabria.

Svojmu tímu tak zaistil posun na desiate miesto tabuľky pred jedenáste Udinese, ktoré má zápas k dobru. Salernitana figuruje na pätnástom mieste, sedem bodov nad pásmom zostupu.

V nedeľu nastúpil v jej základnej zostave aj Norbert Gyömbér, slovenský obranca hral do 77. minúty a dostal žltú kartu.

Rovnakým výsledkom 1:1 sa skončilo aj stretnutie medzi US Lecce a Sampdoriou Janov. Vyrovnávajúci gól strelil v 75. minúte Jese a získal tak pre hostí prvý bod po takmer mesiaci.

Jeho tím figuruje na poslednom mieste tabuľky a osem zápasov pred koncom sezóny potrebuje na záchranu desať bodov.

Domáci sú na 16. priečke, päť bodov nad pásmom zostupu.

Tabuľka Serie A

Domov»Futbal»Taliansko»Serie A»Juventus nečakane prehral v Sassuole, Salernitana s Gyömbérom neudržala vedenie