Trnava doma prehrávala už o dva góly, proti Žiline však dokázala vyrovnať

Futbalisti FC Spartak Trnava. (Autor: TASR)

Góly: 68. Boateng, 84. Savvidis - 24. Kopas, 53. Stojchevski

Rozhodovali: Ziemba - Bednár, Poláček. ŽK: Štetina, Paur, Azevedo - Bari, Stojchevski

Trnava: Takáč - Koštrna, Štetina, Kóša, Bolaji (58. Ristovski) - Štefánik (87. Azevedo), Bukata (46. Boateng), Savvidis - Bamidele Isa, Paur, Daniel (77. Ivan)

Žilina: Belko - Rusnák, Stojčevski, Nemčík, Bari - Myslovič, Kopas, Gidi (85. Iľko) - Kaprálik (77. Sluka), Jibril (65. Galčík), Ďuriš

Súpisky a podrobné štatistiky zo zápasu nájdete na tomto odkaze >>>

TRNAVA. Futbalisti Spartaka Trnava remizovali v nedeľnom zápase 4. kola Fortuna ligy doma s MŠK Žilina 2:2.

Hostia viedli v 53. minúte už 2:0, ale domáci v druhom polčase dokázali vyrovnať.

Žilinčania mali lepší vstup do stretnutia a od 24. minúty viedli, keď Adam Kopas z hranice šestnástky prestrelil brankára.

Osem minút po zmene strán svoj náskok zdvojnásobili, z dorážky sa presadil Andrej Stojchevski.

Trnava však nezložila zbrane a po góloch Kelvina Boatenga a Kyriakosa Savvidisa vyrovnala.

Žilina je so šiestimi bodmi za výhru a tri remízy štvrtá, Trnava má o jeden menej a figuruje na šiestej pozícii.