Andre Green v drese ŠK Slovan Bratislava.
Andre Green v drese ŠK Slovan Bratislava. (Autor: TASR)
TASR|1. mar 2022 o 16:05 (aktualizované 1. mar 2022 o 20:22)

Druholigový Púchov vzdoroval Zlatým Moravciam.

RUŽOMBEROK. Futbalisti ŠK Slovan Bratislava ako obhajcovia postúpili do štvrťfinále 53. ročníka Slovenského pohára - Slovnaft Cupu 2021/2022.

V utorkovom osemfinále po dvoch góloch Andreho Greena v druhom polčase zvíťazili v Ružomberku 2:0.

Domáci v prvom polčase nepremenili pokutový kop, slovanisti dohrávali od 78. minúte oslabení o vylúčeného Vernona De Marca.

Postúpili aj futbalisti Zlatých Moraviec. Po góle Jozefa Menicha v druhom polčase zvíťazili doma nad druholigovým Púchovom 1:0.

Vo štvrťfinále nebudú chýbať ani futbalisti FK Senica, ktorí si poradili s účastníkom V. ligy zo Sásovej na ihrisku súpera 3:0.

Futbalisti Spartaka Trnava zvíťazili v novej košickej aréne nad domácim FC Košice 2:1.