Nacvičený signál aj parádne strely. Neapol deklasoval súpera

Klub spod Vezuvu je na čele tabuľky.

Serie A - 4. kolo

Udinese - Neapol 0:4 (0:2)

Góly: 24. Osimhen, 35. Rrahmani, 52. Koulibaly, 84. Lozano

UDINE. Futbalisti Neapolu zvíťazili v zápase 4. kola najvyššej talianskej súťaže nad domácim Udinese jednoznačne 4:0. Uspeli tak aj vo štvrtom zápase sezóny a s dvanástimi bodmi sú na prvom mieste tabuľky.

Neapol sa po vlažnejšom úvode dostal do vedenia v 24. minúte, keď zakončenie Lorenza Insigneho doťukol za bránkovú čiaru Victor Osimhen.

O jedenásť minút neskôr predviedli hostia akciu zápasu. Po priamom kope predviedli nacvičený signál, na ktorého konci bol Amir Rrahmani.

Po zmene strán pokračoval Neapol v dominantnom výkone a pridal ďalšie dva góly. Najskôr sa razantnou strelou blysol Kalidou Koulibaly a šesť minút pred koncom predviedol šikovné technické zakončenie Hirving Lozano.

Domov»Futbal»Taliansko»Serie A»Nacvičený signál aj parádne strely. Neapol deklasoval súpera