V Dunajskej Strede pokračuje mladý reprezentant. Dohoda obsahuje opciu

Sebastian Nebyla na archívnom zábere v drese DAC.
Sebastian Nebyla na archívnom zábere v drese DAC. (Autor: TASR)
TASR|21. jún 2022 o 07:50

Nebyla prišiel do Dunajskej Stredy v auguste 2020 z juniorky West Hamu United.

DUNAJSKÁ STREDA. Vedenie futbalového klubu DAC Dunajská Streda sa dohodlo so slovenským reprezentantom do 21 rokov Sebastianom Nebylom na predĺžení kontraktu o ďalší rok.

Dohoda obsahuje aj opciu na ďalšie dve sezóny. Pôvodná zmluva dvadsaťročného hráča platila do 30. júna 2022.

"Som rád, že sa rokovania dotiahli do úspešného konca. Ďakujem klubu za dôveru, budem sa ju snažiť splatiť a spraviť pre klub a tiež pre seba maximum. Verím, že spoločne dosiahneme ciele, ktoré sme si stanovili a budeme mať úspešnú sezónu," povedal Nebyla pre klubovú webstránku.

Stredopoliar prišiel do Dunajskej Stredy v auguste 2020 z juniorky West Hamu United. Za DAC nastúpil v 30 ligových stretnutiach, sal jeden gól. Ďalšie dva štarty pridal v Európskej konferenčnej lige, v Slovnaft Cup má bilanciu 4/1.

"Teší ma, že Sebo predĺžil zmluvu. Hovoríme o reprezentantovi Slovenska do 21 rokov, ktorý už zažil aj zahraničné angažmán, takže jeho prístup a profesionalita v tak mladom veku sú veľmi podstatné, aby sa mohol rozvíjať.

Teraz je našou úlohou, aby sme tento potenciál rozvinuli do takej miery, aby bol z neho stabilný hráč," povedal nový kouč tímu Adrian Guľa.

Nachádzate sa tu:
Domov»Futbal»V Dunajskej Strede pokračuje mladý reprezentant. Dohoda obsahuje opciu