Fotogaléria (42)
Blesk nad štadiónom v Dortmunde. (Autor: X/Vibes Foot)
Sportnet|29. jún 2024 o 21:52

Rozhodca poslal všetkých hráčov do šatní.

DORTMUND. Vyhodnotil to skvele, povedal komentátor Markízy Slavo Jurko. Rozhodca Michael Oliver z Anglicka prerušil osemfinále EURO 2024 medzi Nemeckom a Dánskom.

Nad štadiónom Signal Iduna Park v Dortmunde sa rozmohla veľká búrka. Najskôr sa začalo blýskať, neskôr začali na trávnik padať veľké krúpy.

Rozhodca tak v 36. minúte poslal do kabín všetkých hráčov aj oba realizačné tímy, kým búrka prehrmí.

Fotogaléria zo zápasu Nemecko - Dánsko na EURO 2024 (osemfinále)

"Z dôvodu nepriaznivých poveternostných podmienok (búrky a silný dážď) v Dortmunde sa rozhodlo o prerušení osemfinálového zápasu ME 2024 medzi Nemeckom a Dánskom.

O jeho obnovení bude UEFA informovať včas," uviedla na svojom webe Európska futbalová únia (UEFA).

Duel medzi Nemeckom a Dánskom mal náboj už od začiatku. Domáci tím začal tlačiť na spoerka od prvej minúty.

V štvrtej minúte rozhodca neuznal gól Nica Schlotterbecka, keď jeho spoluhráč po rozohratí rohového kopu fauloval. Pred prerušením tak bol stav 0:0.

Domov»EURO 2024»VIDEO: V Dortmunde museli prerušiť zápas. Na trávnik padali obrovské krúpy