Mak debutoval v drese Slovana, ten v úvode prípravy tesne prehral

Róbert Mak a Ivan Kmotrík ml. (Autor: Instagram/matuszetak & ŠK Slovan Bratislava)

Príprava pred Niké ligou 2024/2025

PFC Ludogorec - ŠK Slovan Bratislava 1:0 (0:0)

Gól: 59. Čočev

Zostava Slovana: Trnovský - Pauschek (67. Medveděv), Bajrič, Wimmer (67. Vojtko), Voet (88. Murár) - Savvidis (58. Szöke), Kankava (58. Lichý) - Barseghjan (73. Mateáš), Tolič (88. Mišovič), Weiss (67. Marcelli) - Mak (67. Isaac)

STRASSWALCHEN. Futbalisti slovenského majstra ŠK Slovan Bratislava prehrali v úvodnom prípravnom zápase pred novou sezónou s PFC Ludogorec 0:1.

Premiéru v belasom drese si na hrote útoku odkrútil Róbert Mak a v druhom polčase sa dostali do hry aj ďalšie posily - Július Szöke a Jurij Medveděv.

Jediný gól zápasu padol v 59. minúte, keď po kombinačnej akcii trafil do pravého horného rohu brány Martina Trnovského záložník Ivajlo Čočev.

Belasí sa následne snažili vyrovnať. Najbližšie k streleniu gólu bol arménsky legionár Tigran Barseghjan, ktorý v 71. minúte krásne namieril z diaľky a brankár Ludogorca len sledoval, ako lopta dopadla na pravú žrď.

Domov»Futbal»Slovensko»Mak debutoval v drese Slovana, ten v úvode prípravy tesne prehral